Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410206 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No to gdzie wg Ciebie leży problem. W islamizacji Europy ? Co to ma wspólnego z atakami gówniarzy na kolesi którzy prowadzą ten kebab zapewne od kilku lat. Co kolebka isis ? Dla mnie problem leży, przynajmniej w tym przypadku, w niemym przyzwoleniu dla takich grup jak onr i inne kibolstwo, na wszelkie akty "wstawania z kolan", zwykłego złodziejstwa i rozboju oraz innych niekonwencjonalnych oznak pokazywania partiotyzmu.
O jakiej  cool- tolerancji mówisz ? O kolor skóry ? jak najbardziej, nie przeszkadza mi. Niestety taki obraz Twój mi sie maluje Piotr gdy czytam co ostatnio piszesz. Trudno mi sie doszukiwać głebszego dna gdy piszesz o napierdalaniu, ze nie bedzie malowania kredkami ( pamietny cytat z wywiadu kolegi Błaszczaka odnosnie Nicei ). Wszyscy to raczej wiedzą, ze tutaj nie bedzie nikomu łatwo z innym kolorem skóry. Inaczej nie spierdalaliby pod osłona nocy zeby ich nikt nie zatrzymał. To ze tutaj nikt nie przyjedzie jestem niemal pewny. To ze gdyby próbowali mi tutaj wprowadzac swoje prawa jak to ma miejsce w Danii w Szwecji itd , byłbym pierwszy, który krzyczałby o wypierdoleniu ich z kraju w trybie natychmiastowym. Wkurwia mnie podejscie władz Niemiec i ichnych gmin i dostosowywanie prawa pod muzułmanów, to jest chore i pojebane, przyjechali tutaj więc maja uszanować nasze prawo, nie? to wypad w podskokach- wypierdalać. Ci kolesie zakładam płacili podatki, prawdopodobnie opłacali także prąd gaz itd. Jaki zatem był z nimi inny problem niż kolor skóry ?