Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410181 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie wiedziałem, że już można zajebać kogoś kosą, jeśli ci wyniesie z chaty puszkę coli? Jarek, przytomny jesteś?

Jak najbardziej, natomiast widzę ze kolor skóry niektórych z Was totalnie zaślepia. Nastepuje nasz kochane "co wolno wojewodzie..." Zakładam ze zgodnie z Twoją wczesniejszą tezą o nie malowaniu kredkami na ulicy gdyby to ciapaty zajebał puszkę coli i dostał w zamian rozjebany łeb bejsbolem byłoby w porządku tak ?

Piotr dobrze wiesz, bo sie znamy, ze chodzi mi o slepe bronienie gówniarza, który zdecydowanie do świetych nie należał, a że kara za morderstwo byc musi to swoją drogą. Sorry ale nie potrafię użalać się nad złodziejami i pospolitymi bandytami. Tak samo wkurwia mnie gdy kradnie "ciapaty" czy chcrześcijanin. A może nawet bardziej gdu robi to chrześcijanin bo od niego oczekuje więcej.
Muzułmanin ma wpojony kodeks Hammurabiego, gdyby wykształcony nasz modszy kolega z Ełku to wiedział może by przewidział ze okradziony bedzie próbował odciąć mu rękę, cóż nie ten niestety nie trafił i poszło w klate.
Nie ma usprawiedliwienia ani dla kradzieży ani dla morderstwa, niezależnie kto czyni zło.


Posty połączone: 03 Sty, 2017, 11:29:15
http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/wokol-wroclawia/a/tragedia-pod-strzelinem-mlody-mezczyzna-smiertelnie-pobity-w-sylwestra-zatrzymano-kanadyjczykow,11648304/

Pukanie w okno też jest groźne.

Nawet spojrzenie nie jest bezpieczne... " co sie kurwa jebańcu gapisz" mało to razy słyszałeś ? mało to razy za spojrzenie był wpierdol. Mozna by całe to forum zarzucić tego typu informacjami, nie koniecznie z udziałem obcokrajowców.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2017, 11:29:15 wysłana przez commelina »