Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1758385 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12675 01 Sty, 2017, 01:47:20 »
Cieszy mnie ta buteleczka. Raz, że to całkiem co innego niż wszystkie łychy jakie do tej pory zaznałem... w zasadzie odmieniło moje spojrzenie na ten trunek i na pewno już nie sięgnę po Grantsa/JW czy inne takie popularne łiskasy. Drugie, że po pierwszym łyku mówię swojej, że daje torfem, dymem i smołą, że dziwaczne - paczam później w google a tam: "Uchodząca za najbardziej torfową spośród wszystkich szkockich whisky, Ardbeg jest pełna aromatów ogniskowego dymu, paleniska, smoły oraz gorącego asfaltu." Jestę conneseiur :D

Polecam z pełną odpowiedzialnością fanom niecodziennych smaków.

( Obraz usunięty.)

Jeśli lubisz dobre single z małych destylarni, ale o bardziej owocowym zabarwieniu to z czystym sumieniem polecam to:

( Obraz usunięty.)

Niekoniecznie rocznik '99 (takie mi się zdjęcie znalazło ;) ) - baaardzo smaczna piętnastka, leżakowana w beczkach po sherry. Swoje kosztuje, bo z 400-500 pln trzeba wydać, ale jeśli lubisz dobre single, to wierzę, że cena nie jest dla Ciebie wyznacznikiem :)

@g-zs Whisky leżakowane w bekach po sherry jest specyficzne i nie każdemu podejdzie owocowy posmak. A jeśli @musza posmakował w torfowym to raczej polecałbym butelki w tym kierunku.

Jasne, dlatego pisałem, ze jesli lubi zabarwienie owocowe. Ja np takie najbardziej cenie w whisky.
Ale ja pije whisky z woda gazowana, co ja tam wiem :)

Z rzeczy wkurzających - nie ma roku, żebym na jakas okazje nie dostał czerwonego walkera, Jacka czy ballentinesa -_-
« Ostatnia zmiana: 01 Sty, 2017, 01:53:30 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S