Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671182 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Chuj mnie strzela ostatnio z terminami na uczelni, 2 kolosy jednego dnia i na deser ćwiczenia z najważniejszego przedmiotu (wejście i wyjście na każdym) plus sprawdzian z łaciny... Ale czekam na pierwszy update nowej gitary więc zawsze to coś :3

Wysłane z mojej lodówki

Z autopsji polecam drugi kierunek, jak będą takie dni w każdym tygodniu, to pojedyncze przestaną wkurzać :P



Posty połączone: 08 Gru, 2016, 14:36:07
Edit: przypominam, że to ONRowcy świętowali, gdy ze względu na odcięcie od środków zamykali świetlicę Krytyki Politycznej.
Nie rozumiem co w tym złego. Krytyka Polityczna to nowotwór. Gdy czytam ich artykuły to nie wiem czy ich redaktorzy są upośledzeni i naprawdę tak myślą, czy to zamierzona dezinformacja. Wnioski jak się tam pojawiają na temat społeczeństwa, polityki, historii ("nie mógł być zdrajcą, bo prywatnie był dobrym człowiekiem") brzmią jakby pisały to jakieś słodkie idiotki na stażu.

Jeśli padną to też będę świętował, a chuj mnie obchodzi ONR czy inna banda chłopców z kompleksami.

Chodziło o przykład, jakie to oni (ONR) muszą mieć neutralne zamiary, by "dawać czekolady dzieciom". Ale reakcja forumisiów idealnie pokazuje, jak to ONR czekoladka, ale KP - "ooo, jak to tak".

A co do świetlicy: https://issuu.com/krytykapolityczna/docs/raport_cieszyn
« Ostatnia zmiana: 08 Gru, 2016, 14:36:07 wysłana przez gizmi7 »