Autor Wątek: Cyfrowa końcówka vs lampowa końcówka vs linia - Axe  (Przeczytany 5006 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Moje 3y grosze.

Każde rozwiązanie będzie dobre! Pod warunkiem, że dobierzesz odpowiednie komponenty zestawu, nie będziesz oszczędzał i znajdziesz odpowiednią dozę cierpliwości na kręcenie. Testowałem kolejno każde rozwiązanie i oto moje wnioski:

1) Lampa - KURWI!!!*

2) Matrix - da się to dobrze wykręcić, co prawda nie miałem bezpośredniego porównania z końcówką lampową, bo grałem na tym tylko kilka chwil u Lecha, ale jak się zrobi wreszcie mój Razor Signejczer to na bank porównamy. Uwaga! Wymagane pokłady cierpliwości na tweaking.

3) Kolumna aktywna - mam teraz w robocie aktywnych "paczek" od zajebania i jeszcze więcej. Udało się coś niecoś potestować. I powiem tak - Alto kurwa niet. Ba. Hd1221 też niet. Jak ma to kurwić, to musi kurwa ważyć. Ja się podpiąłem do zestawu Turbosound Milan M12. No panie, no kurwa, no. Jest mały szkopuł. Waży kurestwo ze 20kg. A w takiej sytuacji chyba jednak wolę lampę.

To może głośnik 15" w betoniarce? Swoje waży i dobrze by wyglądało na scenie, a jak się nogę wsadzi to pofurkota nogawką jak trzeba. Co Ty na to @justyna64?
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3518 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2008, 15:35:52
wysłana przez regret
51 Odpowiedzi
21618 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2010, 11:56:47
wysłana przez mariaczi
9 Odpowiedzi
6748 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2011, 16:32:46
wysłana przez g-zs
2 Odpowiedzi
1958 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2012, 22:08:08
wysłana przez fireboy