Autor Wątek: Cyfrowa końcówka vs lampowa końcówka vs linia - Axe  (Przeczytany 4818 razy)

Offline mahon72

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Kolega posiada Fractala Xl z końcówką Matrix. Z racji tego, że grał wcześniej na wzmacniaczach lampowych nie do końca podobało mu się brzmienie fractala z matrixem . Dlatego dwukrotnie spotkaliśmy sie na testach. Ja zabrałem ze sobą koncówkę engla . Oboje stwierdziliśmy , że różnica jest bardzo duża - na korzyść końcówki lampowej . Szczególnie wyłazi to na większych głośnościach . Podpinaliśmy również   fractala do końcówki engla savage  i mesy roadking. W każdym przypadku matrix zostawał mocno w tyle. Matrix jest wygodny bo jest lekki .Podobno jego zaletą jest to że nie koloryzuje. Nas to nie kręciło niestety.  Koncowka engla 2x50 jest sporo cięższa i kurewsko głośna ( wentylatory ). Grając w domu na niskich poziomach, można sie wkurwiać. Osobiście jesli grał bym na axe w chacie , kupił bym to tego jakis wzmacniacz z dobrą końcowką . Myslę , że za 2000 - 3000 można sobie sprawić niezłego klamota.Matrix to koszt ponad 3000 z tego co wiem.  W terenie matrix z axe da redę , bo wagowo to świetnie wychodzi . Brzmieniowo niestety będzie sporo gorzej . Koncowka engla - w terenie petarda , w domu trochę lipa, cena - około 2000. Z tego co wiem MG potrafią być sporo Tańsze . Ja nie do końca lubię ten sprzęt , sobie bym nie kupił. Ale ludzie grają i sobie chwalą.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3483 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2008, 15:35:52
wysłana przez regret
51 Odpowiedzi
21287 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2010, 11:56:47
wysłana przez mariaczi
9 Odpowiedzi
6670 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2011, 16:32:46
wysłana przez g-zs
2 Odpowiedzi
1912 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2012, 22:08:08
wysłana przez fireboy