Autor Wątek: Monitory czy dobre głośniki multimedialne ?  (Przeczytany 15775 razy)

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Ja mam Geniusy model SP-HF1250X ( już ich nie robią). Przerzucałem kanały basowe z tyłu na przód. Są z MDF - u i to dość twardego  . Kupione w 2008 roku i nauczyłem się ich słuchać  . Moim zdaniem nie przebarwiały aż tak dźwięku żeby nie można było by się pobawić w robienie muzy. Z resztą można było dobrze zrobić korekcję tym co ma na na gałach z przodu. Jako budżetówy sobie chwaliłem, ponieważ na nic innego mnie nie  było stać. I tak do tej pory się  na nich bujałem właściwie...8 lat. Niestety przedwczoraj jebnął mi jeden kanał. Musze znaleść jakiegoś elektronika co by zerknął co tam walnęło. Z poziomu bidoka jakby ten model robili jeszcze to bym polecił innym bidnym którzy kasy ni mają a chcą coś robić na początek

Posty połączone: 02 Maj, 2016, 15:44:40
Ja mam Geniusy model SP-HF1250X ( już ich nie robią). Przerzucałem kanały basowe z tyłu na przód. Są z MDF - u i to dość twardego  . Kupione w 2008 roku i nauczyłem się ich słuchać  . Moim zdaniem nie przebarwiały aż tak dźwięku żeby nie można było by się pobawić w robienie muzy. Z resztą można było dobrze zrobić korekcję tym co ma na na gałach z przodu. Jako budżetówy sobie chwaliłem, ponieważ na nic innego mnie nie  było stać. I tak do tej pory się  na nich bujałem właściwie...8 lat. Niestety przedwczoraj jebnął mi jeden kanał. Musze znaleść jakiegoś elektronika co by zerknął co tam walnęło. Z poziomu bidoka jakby ten model robili jeszcze to bym polecił innym bidnym którzy kasy ni mają a chcą coś robić na początek i mam w nosie opinie  i śmichy burżujstwa co ma paczki za hoj wie ile  8)
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2016, 15:44:40 wysłana przez myheaven »
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
56 Odpowiedzi
40864 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Paź, 2009, 17:56:34
wysłana przez Junia
37 Odpowiedzi
20212 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2009, 00:31:25
wysłana przez wrobelsparrow
22 Odpowiedzi
19220 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2011, 14:58:08
wysłana przez Semedi
6 Odpowiedzi
4501 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2012, 19:08:54
wysłana przez Sulphur
9 Odpowiedzi
3017 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2014, 11:39:08
wysłana przez ITHMW