Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412980 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Znacie to zajebiste uczucie, gdy udaje się zlokalizować co to za piosenka, która chodzi po głowie :). No więc dokonałem "odkrycia", że jak posłuchamy tego od 20 sekundy:



to jest przecież w ciul podobne to tego od 32 sekundy:



A to przecież oficjalnie cover całkiem innej piosenki, Afrika Bambaataa. Normalnie incepcja!

Dla mnie takie odkrycia to codzienność.



Posty połączone: 08 Mar, 2016, 17:26:41
Nie wiem czy zszokowało, ale jednak. Uświadomiłem sobie pewną zależność. Cena gitary jest ściśle powiązana z 'gatunkiem' gitarzysty. Coś jak z krzywą Laffera.

Pośród właścicieli tanich gitar mamy wielu niedzielnych użytkowników, że tak to nazwę. Mało kto zajmuje się graniem na poważnie. Wraz ze wzrostem ceny napotykamy na coraz to lepszych gitarzystów, którzy grają częściej, mają lepszą technikę, coś potrafią, ale w pewnym momencie dochodzi do załamania. Spośród użytkowników gitar po parę tysięcy może 10% gra na poważnie? Reszta już zaczyna pierdolić o niesamowitych właściwościach niektórych modeli i o nieprzydatności do użycia innych. Grają może po 15 minut tygodniowo, a mają się za wielkich znawców. To już są bardziej kolekcjonerzy, nie gracze, i to tacy, których zjadają na śniadanie dzieciaczki na cortach, bo jedni grają, a drudzy pierdolą o graniu.

Jak to było? Graj nie pierdol?
« Ostatnia zmiana: 08 Mar, 2016, 17:27:14 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo