Autor Wątek: MG-r. Skervesen?  (Przeczytany 40780 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #100 22 Lut, 2016, 13:39:32 »
Osobiście nie chciałbym drewna albo czegoś wzorzystego pod potkami z prostego powodu: nie wygląda to dobrze (ani na tych próbkach wyżej ani w mojej głowie ani w zamyśle "ni uja nie będę tam widział nic jak będę miał kręcić").

Czarne tło hmmmm to chyba taki słaby punkt wizualnie tego co Marek oferuje na ampach. Jest ok i tyle, pomijam to w ocenach wizualnych bo jest i nic nie robi. Chrom już polerowany robi mi za to o wiele bardziej. Złoto - Marshallem jedzie, a tego nie lubiam :) walnę tu standardem swoim PLEXA na cały front, a do tego chessy z blachy chromowanej zamontowany tak, żeby nie było widać łączeń z plexą. Domyślam się, że konstrukcyjnie może być to słaby punkt - wytrzymałość.

Co do logo - oczywiste jest dla mnie to co pisałeś, że MG bo jakżeby inaczej, ale model już powinien mieć to "S" minim. Marek zrobił kilka końcówek z wyciętym swoim logo i podświetleniem RED/BLUE LED - takie widziałem. MEGA CZAD jeśli chodzi o "ten smaczek customowy" :) Na ledy poczekam jak trzeba :) bo nadal uważam, że to jak wyglądał H&K Triamp rozjebało dalszy wygląd wzmaka dla mnie :) mój stary MG FM z czerwonym ledem i plexi potwierdził to tylko niemiłosiernie siejąc piękno po włączeniu :) :) :)

Rozpisuję się o wyglądzie tylko i wyłącznie dlatego ciągle pomijając brzmienie i moje oczekiwania z prostego powodu. Wiem, że jak robi to Marek, jak macie wkład w to wy to ja się nie dojebię do niczego bo teraz już kocham te wzmaki, a Marka uważam za człowiek z którym i o dupie i o lampie można pogadać :) mega człowiek nic dodać nic ująć :)

Także tego ... brzmiał będzie ... dalej wracamy do pierdolenia i wyglądzie :)

ps: TAK KUPUJEMY OCZAMI ni uja nie kupiłbym czarnego Ibz, ale już białego tak ... nawet GIO :) :) :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Skervesen 4AP

Zaczęty przez commelina « 1 2 ... 6 7 » Gitary 7-strunowe

157 Odpowiedzi
78731 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2014, 23:03:11
wysłana przez mondomg
46 Odpowiedzi
45416 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2013, 12:06:44
wysłana przez mondomg
22 Odpowiedzi
9344 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2015, 15:15:58
wysłana przez Orange
8 Odpowiedzi
4704 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2015, 23:14:20
wysłana przez commelina
Skervesen Nebelung 8

Zaczęty przez Franq « 1 2 » Custom shop

35 Odpowiedzi
14526 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2015, 21:33:44
wysłana przez Franq