Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674855 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Baciu, a jakby te "teatry" pospierdalały i poszukały sponsorów na swoje popierdolone gówna dla niedojebów z wyborczej, to by się coś złego stało? To jest całkiem normalna szkoła, dla całkiem normalnej młodzieży, z całkiem normalnym akademikiem, aulą, wykładowcami itp. Byłem, widziałem. Spodziewałem się ciemnych lochów hiszpańskiej inkwizycji, a zaskoczyłem się bardzo pozytywnie ;)
W sensie WSKSiM? Może wygląda "normalnie", ale każdy Ci powie, że jest beznadziejna, jeśli chodzi o nauczanie - a czesne nie jest podobno niskie [przypominam, że to prywatna uczelnia, więc nie wiem, czemu ma dostawać kasę, gdy np. mój wydział w tym samym mieście całą zimę był grzany tylko na pół gwizdka ze względu na oszczędności - a niektórzy pracownicy, jak i trochę studentów odnoszą sukcesy naukowe na międzynarodową skalę. a tam jest 30 studenciaków na dziennikarstwie i biorą, jak leci, byle bulili]. Studenci u Rydzyka są równi i równiejsi, jeden dostanie 2 zaliczenia, inny 10, a rektor na pytanie w tej sprawie zapyta "a co Ty tak węszysz, jak szpieg jakiś". Jeśli studia są od tego, by uczyć się o "chorej ideologii gender" i "prawdziwych wartościach patriotycznych", to jasne - wówczas można polecić. Ale trzeba być skończonym, spranym ideologicznie frajerem, żeby za taką edukację bulić.