Autor Wątek: Ciarrhy!  (Przeczytany 275885 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 9 082
Odp: Ciarrhy!
« Odpowiedź #300 21 Lis, 2015, 01:20:28 »
Gita mi też robi. Sentyment do firmy plus, że jednak lewa ;).
Paczki z głów!