Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1413020 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ze młodzież nie pamieta co Pisiaki odpierdalały to rozumiem, choć matrwi mnie ze w internetach nie doszperali,  ale ze Baciu Ciebie to szokuje ?
No tak pisiaki odpierdalały, że po dziś powtarzasz Commelina razem z Batmanem takie brukowe pierdoły. Nic do was personalnie nie mam i owszem PiS był żenujący, głównie w kwestiach wizerunkowych i obyczajowych i trochę smrodu przy nich było. Natomiast jak was PO okradało, gdy wyciekały mocno kompromitujące nagrania, powiązania Bronka z agenturą to i tak klaskałeś, że to najlepszy kandydat. Więc nie wywyższaj się, że jesteś starszy i mądrzejszy, a "młodzież to nie pamięta", bo wygląda na to, że sam nie jesteś na tyle świadomy i pamięć masz wyjątkowo krótką.

Zrozum facet, nie o wywyższanie tu  chodzi a o wkurw na wyszydzanie wszystkiego i wszystkich tylko dla beki, nic nie poradze ze mnie to wkurwia. To ze wolałbym Bronka niz Dude to tez fakt ale nie zmienia to mojego  poglądu na zenującą postawę PO.
Z młodzieżą to aktualnie mam taki problem, ze potrafi dużo ujadać, właśnie wyszydzić w internetach wyśmiać, napisać jaka to jest mądra a jak wszyscy inni to złodzieje i nieudacznicy ale w realu, w zwykłym szarym codziennym zyciu jest jak to mówią jest zwyczajnie "żal".
Całe szczęście znam kilka chlubnych wyjątków wię jest jeszcze we mnie jakaś nadzieja. O pamięć i moją swiadomość zupełnie nie musisz się martwić ( i tak pewnie masz to w dupie ) codziennie ostatnio łykam Vita Buerlecithin więc jest znacząca poprawa.