Autor Wątek: Nowa ósemka Tosina od Ibaneza  (Przeczytany 101987 razy)

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 824
Każdy ma jakiś znak rozpoznawczy :D ja się śmieję z BKP, a mocher kurwi na bananezy. Ale serio mnie to ciekawi, wydawało mi się, że te Ionizery są całkiem zajebiste do tego co gra.

Ciekawe czemu pipaki zmienil

Ale nadal nie ma bkp, przypadek? Nie sądzę
Bo dostał hajs od Duncana, proste.

;_;
Ty to taki płytki jesteś...
To nie ja, tak działa biznes  :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Ziomek z ósemką

Zaczęty przez deely Muzyka

1 Odpowiedzi
6576 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2008, 08:38:40
wysłana przez wuj Bat
15 Odpowiedzi
18567 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2010, 15:47:16
wysłana przez harry_manback
22 Odpowiedzi
19467 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2011, 15:46:56
wysłana przez Lothar
45 Odpowiedzi
34899 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2011, 16:05:25
wysłana przez Musza
2 Odpowiedzi
9828 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2013, 22:56:43
wysłana przez pivo