Autor Wątek: Bugera Head + Paka - miliard pytań po raz setny :D  (Przeczytany 16266 razy)

Offline Zenon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 198
I to jest właśnie post na jaki mniej wiecej czekałem, widzę czyjeś doświadczenia itp. I wychodzi na to, ze o ile JET CITY z konkretnym Buzzaro może dawał radę, to nie koniecznie musi znaczyć że da radę z inną gorszą paką. W przypadku Randalla RH50T jest możliwość kupna tej głowy i zostanie na 212 HB na V30, nie wiem dalej jak ten Randall stoi brzmieniowo, na jutubie nagrań mało, jedni jęczą że to słaby piec, inni chwalą że dobry. Mówią że ma dużo środka, i mało basu. Ale patrząc na moje doświadczenie, co z tego że Bugera ma tyle mięcha i tego dołu, skoro kurwa w zespole na próbie mi gitara zginie, przerabiałem temat wiele razy, bez odpowiedniego środka na próbie nie masz szans na przetrwanie, po co mi piec który zajebiście zabrzmi w domu, czy jakimś nagraniu, skoro na próbie zrobi mi mół i nie usłyszę się zbytnio?

Jesli nie wytropie JCA50H to najwidoczniej chyba skuszę się na Randalla. W przyszłości +- 2-3 lata, i tak pewnie tego heada bym wymienił więc, to nie musi być sprzęt na lata.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3137 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2013, 11:52:50
wysłana przez xaperfly
28 Odpowiedzi
9704 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sty, 2014, 10:32:53
wysłana przez sinquestsound
47 Odpowiedzi
7815 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2015, 21:47:09
wysłana przez Mother Puncher
53 Odpowiedzi
11225 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2015, 21:15:01
wysłana przez Stivo2005