Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1752820 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10800 26 Lip, 2015, 21:28:56 »
Mój pracodawca mnie cieszy. Pomógł mi podjąć decyzję o tym że będę zmieniał robotę. Takiego kołchozu jak wpisał w nowy regulamin pracy nawet na budowie u prywaciarza nie miałem.


Zarzuć jakimś smaczkiem.

Przypominam praca na stanowisku urzędniczym.

W chwili obecnej dni pracujące od poniedziałku do piątku, godziny pracy od 7.15 do 15.15 z ruchomym czasem 30min na rozpoczęcie i zakończenie, 40 godzin w tygodniu.

Po zmianach regulaminu
- równoważny system czasu pracy (zero nadgodzin)
- praca zmianowa. W dni powszednie pierwsza zmiana od 6.00 do 14 (ruchomy czas pracy 30min), druga zmiana od 11.00 do  19.00. W soboty, niedziele i święta pierwsza zmiana od 9.30 do 17.30, druga zmiana od 16.00 do 24.00
- dobowy wymiar pracy może zostać dla mojego stanowiska zgodnie z Kodeksem Pracz zwiększony z 8h do 16h na dobę (utrzymanie ruchu urządzeń).
- pracojebca może mnie zobowiązać poza normalnymi godzinami pracy do pozostawania w gotowości do wykonywania pracy w zakładzie pracy lub w innym miejscu wskazanym przez pracojebcę (dyżur). Przy czym do czasu jak nie wykonuję żadnych czynności tylko pozostaję na dyżurze, nie jest to wliczane do czasu pracy...


Pies ich jebał. Jakbym chciał być niewolnikiem to bym się czarny urodził dwa wieki temu.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan