Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1682390 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia?
« 25 Mar, 2009, 13:56:15 »
BTW; Dom?n - zajebisty band!

co z tego ze zajebisty, w 2002 wydali takie demo ze sie wszyscy zesrali, tylko mieli pecha ze sa z Warszawki i zaczeli paktowac z szatanem, albo inaczej z tzw. wytworniami muzycznymi. dobrze to sie nazywa, oni nie sa od promowania, wydawania, szerzenia dobrego gustu. oni sa od wytwarzania chujowej papy i wciskania jej ludziom, dzieki czemu ludzie maja siano we lbach, rozglosnie radiowe graja pape i nie przyjmuja do wiadomosci ze mozna inaczej. malo tego, jesli ktos proponuje im cos innego, to odrzucaja i biora zamiast tego kolejne klony klonow blizniakow kopii nasladowcow (...itede). kicha tej sytuacji sie ciagle sie poglebia, zamkniete kolo, a chuj im w dupe i kotwica w plecy (byleby byla ladna pogoda).

Smutna prawda. Było kilka mega bandów które nie zdołały dać się zapamiętać, bo jakiś chuj coś tam... Ostatnio miałem przyjemność poznać jednego takiego człowieka, którego band ubóstwiałem jako nastolatek. Dziś głównie uczy, niestety ma łagodny charakter, tacy muszą mieć twardą dupę

A mnie wkurwia jak się wkurwiacie. Wuj! Ty już wisz co mnie wkurwia! Nadal nie minęło...No i jeszcze forum mnie wkurwiło! :evil: :evil: :evil:

Mam nadzieję, że to nie znowu ja :)