Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1751484 razy)

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10525 20 Cze, 2015, 00:45:44 »
Mnie na początku to wkurwiało ale w rozrachunku jestem strasznie kontent. Mianowicie:

Kupiłem sobie kiedyś tam Lenovo y580. Po półtorej roku użytkowania zdechł dysk, więc wysłałem go na gwarancję. Czekałem zdecydowanie za długo, ale serwis w Niemczech, daleko, model nieprodukowany etc. No więc trudno. Wymienili dysk bez zająknięcia oczywiście, odesłali, gra muzyka. Ale nie do końca. Przy próbie jakiegokolwiek obciążenia karty graficznej (a siedział tam GTX660m) komputer się zwieszał albo przestawał brać prunt z zasilacza, a grafa znikała z menadżera urządzeń. Okazało się, że w serwisie, wymieniając dysk, uszkodzili mi płytę główną... No to znowu wysyłka do Szwabii, na gwarancji. Czekam tydzień, dwa; miesiąc, półtora. No chuj jasny mnie już strzelał, ile można czekać na płytę główną? W końcu telefon ze Sferisu i miły pan powiedział mi, że komputera nie da się naprawić (?) i mam przyjechać wybrać sobie nowy. Myślę sobie, że pewnie dadzą mi do wyboru spośród paździerzy za cenę rynkową tego trupka. Ale w serwisie okazało się, że mogę wybrać sobie dowolny sprzęt z ich oferty za cenę, która widniała na paragonie zakupu (a było to 2500zł). Tak więc półtorej roku poużywałem sobie Lenovo z i3, 4gb ramu i gtx660m, a teraz za darmo dostałem Della z i7, gt840m i 8GB ramu  :D :D :D. To tak, jakby ktoś mi dał 1000zł