Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1397728 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Na 411 postów i około 500 niepoliczonych wpisów, tych z działu offtopic, użyłem cytatów z Biblii może z 10 razy.
Dlatego na ten przykład ja użyłem określenia "często". To trochę jak z budowniczym mostów... ;)

Słyszałem, że na atak histerii dobrze robi dać w ryj ;).

Wuju, domyślam się, że to jest żarcik w takiej słabej formie. Dziwi mnie taki akurat komentarz pisany przez Ciebie. Nie spodziewałbym się - albo po prostu mam nadzieję źle odbieram. Szokłem.
No raczej. To jest po prostu standardowy tekst z filmów video 80' ;). Niemniej chciałem zaznaczyć dawkę histerii, jaką odczytałem z wypowiedzi kolegi. Jakbym ostatnie lata żył w innym kraju, albo nie miał porównania z rządami PiSiorów... Mieliśmy określenia typu
"PiS, przy całej swojej nieporadności 2 lat rządów, wygląda na tle tego co się dzieje teraz w PO jak piękny diament (przy całej niechęci do polityków PiS)."
"premier Ewa (Kłamacz) Kopacz"
"Żeby pan, który dysponuje nagraniami, nie mógł bardziej skompromitować (o ile to jest możliwe) partii rządzącej"
"R. Sikorski (...) mamrotał o własnych aspiracjach politycznych na tle dobra skompromitowanego rządu PO"

Jak ktoś to kiedyś powiedział: nie ma ludzi brzydkich i ładnych. Są biedni i bogaci.
Wg mnie to wypowiedź dyskryminująca kobiety ;).
Paczki z głów!