Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1398414 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kuroń nie miał takich aspiracji jak Kukiz, a IMO skoro sie ma aspiracje, takie a nie inne, to chyba ma sie świadomość co z tym się wiąze. Ale pal licho ubiór, choć to jak mawiał mój Ojciec jest on również wyrazem szacunku dla tych których sie zaprasza czy odwiedza... . Słownictwo, język, jakim sie posługuje były kandydat na prezydenta, to jest ciekawostka.
Odnośnie tego co PIS zjebał to prawde powiedziawszy IMO zrobili tyle by nic nie zrobić. Jeśli ktoś probuje obarczyć dzisiejszym dołekiem zusu tamto posunięcie to chyba sam nigdy nie płacił tych składek. O ile dobrze pamietam realna składka zmniejszyła mi sie o ok 12 zł z ok 900. To była taka ulga w podatkach ze do dzisiaj nie mogę się otrząsnąć, a zusowi zapewne zabrakło na pluszowe zagłówki do tych swoich wypasionych limuzyn na które rozpisali przetarg w późniejszym okresie. Ciągnąc dalej szokujące wywody :P mój ukochany zus, i nie kończąca sie o nim opowieść, przypomniał sobie o mojej żonie ze to Ona jest również odpowiedzialna za moje długi, " po przeprowadzonym śledztwie ustaliliśmy iż P. Jarosław K jest w związk z P. ... " noralnie jebłę  :D nie mniej smiech mię opadł gdyż po ponad roku od terminowego NIE załatwienia sprawy przypomnieli sobie o małżonce, a w między czasie podpisałem z nimi ugodę i zeszli z moich kont i kątów. Więc teraz czas postraszyć innych w sumie niewinnych ludzi. To jest kurwa mentalnośc urzednicza i zwykły pospolity burdel, pomimo tego, iz znajmy zwykł mawiać : "w burdelu to jest porządek".
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2015, 12:25:49 wysłana przez commelina »