Autor Wątek: Ucięty opuszek palca. Jak sobie z tym radzić?  (Przeczytany 64545 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
dzięki Sinnerku za namiar, będę dzwonił. Ma ktoś jeszcze podobny problem?

Zadzwoń, zadzwoń, pracowałem u tego człowieka na boxach IT oparzeniówki, jest to centrum leczenia oparzeń (jedno z 2, drugie w siemianowicach), ale mają też oddział plastyczny, rekonstrukcje, dorabianie braków, doklejanie cycków. Dr. Krajewski jest bardzo utalentowanym i zdolnym chirurgiem, krajowym konsultantem d/s chirurgii plastycznej (przynajmniej był), to on zajął się leczeniem irackich dzieci, w tym ciężkiej rekonstrukcji twarzy, jednej z dziewczynek. Cholernie żałuję je już tam nie pracuję, mega doświadczenie, świetni ludzie - cały szpital, głównie dyżury pełniłem na SORze, dyrektor tego szpitala, jednocześnie kierownik oddziału ratunkowego to przezajebisty człowiek i dla mnie wzór szefa.. no Ale ide w OT. Polecam kontakt.

Ja też mam doświadczenia z kontuzjami. Mam problem z prawą ręką, jako dziecko spadłem ze sporej wysokości i nadziałem dłoń na pręt żeliwny, gruchocząc doszczętnie nadgarstek. Nie mogę szybko kostkować pod pewnym kątem, ale w zasadzie jest w miare ok

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
8241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2011, 16:54:03
wysłana przez Muchatek
7 Odpowiedzi
5263 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2011, 23:25:52
wysłana przez mhrok lama
12 Odpowiedzi
14380 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2012, 14:04:47
wysłana przez Orange
31 Odpowiedzi
17318 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2013, 22:29:18
wysłana przez sharpi
22 Odpowiedzi
6109 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Gru, 2013, 09:34:57
wysłana przez Semedi