Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1748110 razy)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9925 06 Kwi, 2015, 20:16:20 »
Czekam na testowy kabel!! :)
Jesteś pierwszy na liście wysyłkowej. Myślę, że tydzień/dwa i będzie u Ciebie.

Pani jak Pani, ale tańszej* gitary do zdjęć już nie mieliście? ;) Bo to trochę jakby reklamować advanced-opony ;) przy pomocy Matiza. Sorry...

*czytaj: wyglądającej jak Srajłej za 3 setki. Za 3 setki w zestawie z kablem :P Wiem że miało być minimalistycznie i fogle, ale skoro już kabel ma kolorystykę żółto-czarną to trzeba było się postarać o np. Black Beauty. Albo skoro logo jest "kosmiczne", to np. czarną Flying V. A tak to ni w chuj ni w oko :P

Niemniej życzę powodzenia :tak:
Powód był prozaiczny -to tej pani gitara :)
Ale spoko - buty pani podwajają wartość jeżeli Cię to pocieszy :)

Czym to się właściwie różni od dowolnego innego porządnego kabla?
Piszę w tym temacie, bo choć seria testowa leży koło mnie, to nie jest pewne czy w takiej formie pozostanie, a co za tym idzie nie mogę podać żadnych szczegółów. Uważaliśmy, żeby nie zrobić tego co nas wkurzało w dużej części kabli, zrobić to co było fajne w innych, dorzucić to co nauczyliśmy się przez parę lat pracując jako technicy sceny i żeby na końcu było to dostępne dla typowego Kowalskiego. Nie, nie będziemy od nowa wymyślać koła. Całość montowana będzie ręcznie, nie nastawiona na ilość a raczej na zaspokojenie...nasz ej własnej potrzeby, bo po prostu cholernie lubimy to robić :)
Do tego każdy z nas w sporej części nadal pozostaje w piaskownicy, stąd wygląd serii próbnej taki, a nie inny...

Jak będzie wszystko już jasne, na pewno wrzucę info na forum.