Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551732 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2100 03 Kwi, 2015, 13:15:29 »
Właśnie skoro docelowo to jest bajka dla dzieciaków 5-12 lat, to po co w niej tyle filmu akcji z całkiem zresztą dosłowną przemocą? Sorry, do mnie to nie przemawia. Co innego w takim "Ralfie" gdzie była napierdalatornia, ale użyta w konkretnym celu i zresztą skomentowana przez samych bohaterów że "w dzisiejszych grach jest tyle przemocy" ;) Plus pińcet odniesień dla osób "w pewnym wieku" - nawet jeśli nie jesteś dzieckiem, to masz drugą, trzecią i piątą warstwę odnoszącą się do tego, kiedy dzieckiem byłeś.

W "Wielkiej szóstce" tego nie widzę. Nie ma tutaj też klasycznego uroku animacji zarówno w obrazie jak i muzyce, nie ma świetnej muzyki i odniesień do tradycyjnych baśni (w/w "Zaplątani" czy "Kraina lodu" ale też np "Księżniczka i żaba"). IMO to takie chujwico. Ale może faktycznie jestem już na to za stary :D np. dzieciak mojego dobrego znajomego (5 czy 6 lat ma) napierdala ostro na tablecie w różne gierki i dla niego to jest norma.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.