Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 552465 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2000 24 Lut, 2015, 12:34:39 »
Właśnie jestem po "Whiplash", "Birdmanie" i "cośtam cośtam na dzikim zachodzie".

Zacznijmy może od filmu trzeciego, tzn. chujowej, anglosasko-cynicznej, ohydnej komedii zrobionej prze jakiegoś drewnianego, śmiesznego jak czerwonka w Bergen-Belsen zjeba. Ten film, to gówno. Mam nadzieję, że cała ekipa oprócz tej wysokiej dupy i Liama Neesona przedawkuje niedługo ruskiego krokodyla. Chciałem powiedzieć, że film nie podobał się był mnie, ale się z tych nerw rozpisałem niepotrzebnie.

"Whiplash" - taki "Karate Kid 2" tylko prostszy, żeby perkusiści zrozumieli. Choć muszę przyznać, że rola łysego bardzo dobra. To taka spokojniejsza wersja mnie. Wzbudził sympatię. Natomiast ten mały - no cóż... Ćwiczyć kurwa! Cały czas czekałem aż się zajebie spodem od werbla, albo przebije hajhatem, albo go łysy tak skatuje pulpitem za pyskowanie, że się ten mały zesra, lecz niestety nastapił hepi-kurwa-end. Dobrze, że go nie wyruchał w usta na końcu z tego szczęścia. Czarę goryczy przelał fakt, że "najlepsi muzycy w nowym jorku, czyli na świecie" graja na Epifonach za 250 baksów. Hehe, kurwa...
Ogólnie filmu można się wkrótce spodziewać na Polsacie, o dwunastej w południe w niedzielę.

"Birdman" - no kurwa jak się chce, to można. Świetne to było, seryjnie zajebiste. Nic mi się tak nie podobało, z za przeproszeniem produkcji amerykańskich, od czasu "To nie jest kraj dla starych ludzi". Ten film nie ma słabych punktów. Każdy element jest wg mnie oskarowy. Od poruszanej tematyki (sens życia, pracy, sztuki i miłości kurwo!) przez muzykę, na stylizacji i manierze kończac. Aktorsko, operatorsko, reżysersko etc. - liga międzygalaktyczna.

Powyższe recenzje moga zawierać tzw. "spojlery", lecz chuj mnie to boli.







...co kto lubi :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||