Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410405 razy)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Gdzie jest ten student drugiego roku co ma 3 średnie krajowe czyli jakieś 12k miesięcznie? Pewnie jest takich kilku. Nie watpie, nigdy nie spotkalem, nigdy nie słyszałem. W 38mln narodzie to nieuniknione. Tylko pytanie czy pracują w polskiej firmie?

Na Ukrainie i w Rosji pewnie też sporo takich jest. Tylko same zarobki nie są dla mnie "pozytywnym przykładem". Ważne co kto ma w głowie i jakim jest człowiekiem. Samo jaranie się "łał ma tyle siana na drugim roku" jest dla mnie przynajmniej burackie.

Jak ktoś z góry zaklada, że większość Polaków jest biedna bo nic im się nie chce robić to mi się nóż otwiera. Nic im się nie chce, ale chodzą do tej pracy za 1800brutto. Ha?

I gdzie Ci Polacy wychodza na ulicę? W Europie zachodniej ludzie potrafią wyjść na ulice. To w PL panuje dziwna bierność. W dużym stopniu na pewno rozładowana tym, że jest opcja wyjazdu za granicę. I nie uczestniczenia w tej polskiej szopce.

Z tego co mi wiadomo to Kopaczowa jest obecnie premierem. Dlatego to jej problem. Tusk siedzi sobie razem z 2mln Polaków na emigracji. Z tą róznicą, że ma 300tys euro rocznie.

007