Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410766 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
A tak fogle to ki chooi mnie obchodzą jego dzieci, poczynania w kwestiach gospodarczych jest dla mnie istotą działania polityka, i tylko tego oczekuję od polityków, konkretów w ustawach a nie grzebaniu się w cudzych gaciach. ( najlepiej zeby fogle wyjebali w kosmos ).
Oczekują od kościoła by odpierdolił sie od polityki sami niech wypierdalają z tematu moralności. I oni i media. Niech patrzą na siebie i od siebie zaczną , jak się w tych stacjach pieprzą po kątach.
Jednego takiego chrzescijanina mocno pierdolącego o moralności znam, do dzisiaj nie zapłacił za bas.

W tym wszystkim dla mnie najistotniejsze jest czy kocha te dzieci i czy się o nie troszczy a nie z kim je ma i kiedy je zrobił. Gdzie ta miłośc bliźniego ?

Przytoczę cytaty ze słynnego "Vademecum Ojca" JKM:

"Wśród prawników są spory, czy zgwałcenie własnej żony jest karalne. Po męsku trzeba. Przecież tego ona od Pana w gruncie rzeczy oczekuje!"

"Gdy ja zdradzę żonę, to jakbym ze swej sutereny splunął na ulicę - nieładnie, ale przestępstwo niewielkie. Gdy natomiast mnie zdradza żona, to jakby ktoś z ulicy splunął do mojej sutereny"

"Podstawową różnicą między męską a kobiecą niewiernością jest to, że jeśli Pan zdradzi żonę, to potomstwo z ubocznego związku będzie miało jednoznacznego ojca i matkę, a gdy zacznie Pana zdradzać żona, nigdy nie będzie miał Pan pewności, czy dziecko jest Pańskie". [testy genetyczne? halooo! tutaj XXI wiek!]

"Natura obdarzyła kobietę znaczną zdolnością adaptacyjną: potrafi ona znakomicie dopasować się do środowiska męża. Kilku kochanków powoduje rozbicie jej osobowości, co u mężczyzn występuje w znacznie mniejszym stopniu".

"Plemniki, wnikając w ciało kobiety, ułatwiają adaptację do genetycznego charakteru partnera".

"Wierność kobiet jest bardzo ważnym czynnikiem cywilizacyjnym. Niewierności żony tolerować Pan nie może".

"Plemników jest za dużo i byłoby to marnowaniem drogocennego materiału, gdyby nie wykonywały one funkcji ubocznej".

"Klaps zaaplikowany żonie przy dzieciach nie jest wielkim błędem"

O dzieciach, że czasem trzeba je:  "porządnie sprać, by słuchały rozkazów".


Faktycznie, tylko pozazdrościć dzieciakom takiego mądrego ojca. Jest już w takim wieku, że gdy będzie chciał stosować te swoje kary cielesne na takim 8-latku, to jak ten mu odda, to on sam się posra w pampersa :P

Spoiler