Autor Wątek: Combo do domu, które da radę z 7-strunówką  (Przeczytany 8955 razy)

Offline MMAchu

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
G9/G7/G2 a nowa seria to mega duża różnica. Wieksza niż między XT Live a POD HD. Próbki na youtube są rzeczywiście słabe w porównaniu do próbek PODa HD. Znajdź chociaż jedno pro nagranie z Zoomem - z PODem jest ich setki. A zresztą wiadomo jak to jest z próbkami z jutuba... jak chcesz to Ci wygoglam kilka nagrań gdzie AXE FX czy Kemper brzmią jak didżitech warty 30 zł. Jak ktoś ledwo co gryf trzyma to i na Mesie zabrzmi plastikowo. Nie o to chyba chodzi. Zresztą nikt Ci nie zabrania ograć tego przed zakupem, ja bym nawet sugerował. Posłuchaj se tego, nawet to brzmi w porównaniu do innych nagrań

Jak chcesz to mogę Ci po weekendzie jakąś próbkę nagrać. Warto też dodać, że to jest OSOBISTA sugestia - to, że ja przekładam Zooma nad PODa HD a sify odwrotnie nie znaczy, że któryś z nas ma rację. Najgorsze co można zrobić to "ogrywać" sprzęt przez klawiaturę.

Zobacz nawet inny przykład, matisq ostatnio opisywał interfejs do ajfona z aplikacją JamUp/BIAS jako coś co jest killerem PODa HD. Kupiłem JamUp z BIASem, mam odpowiedni interfejs USB do iPada no i brzmi to rzeczywiście spoko ale w moim odczuciu i tak dużo bardziej preferuje Zooma, w dużej mierze przez delikatną latencję i brak właściwej odpowiedzi na dynamikę/artykulację.
I taka to jest właśnie gadka przez internet na temat przewagi jednego brzmienia nad drugim.
Tutaj zaimprowizowałem kilka fałszów na tym JamUpie to sobie przesłuchaj, bawiłem się tym 2 dni także max. możliwości tego sprzętu na pewno jeszcze przede mną. https://soundcloud.com/micha-em-3/jamup-pro-xt-bias-garage-band-mesa-smooth-lead
Po pierwsze zwiększ masę!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
3558 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2011, 23:55:06
wysłana przez sylkis
10 Odpowiedzi
10174 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 23:55:41
wysłana przez majkelk
28 Odpowiedzi
13187 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2012, 13:24:23
wysłana przez crowley
13 Odpowiedzi
6363 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2012, 09:59:08
wysłana przez pshemo
16 Odpowiedzi
2925 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2021, 21:46:57
wysłana przez Duży Czarny Kogut