Autor Wątek: Logidy EPSI dla POD HD czyli impulsy LIVE  (Przeczytany 22815 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Skoro męczę ten temat no to nie mogę przestać i jadę dalej. Nie wszystko co Lechu_ mi zaprezentował przypadło mi do gustu, ale dał mi do myślenia, ponieważ w pewnych rejestrach jego brzmienie odpowiadało mi bardziej. Nie poddałem się i okazało się, że EPSI po dopaleniu środka na max obcięła mi znacznie ostrą górkę i wygładziła ogólne brzmienie sampli. Nadal jedna gitara bez szalenia z trackami. Już zdecydowałem, że wybieram tylko dwa najlepsze impulsy, które moim zdaniem miażdżą wszystkie inne jakie słyszałem. Dzięki Ci o sinquestsound

SinMix Hesu 57 01
Wlacz osadzony player soundcloud


zaraz będzie drugi bo mam problem z soundcloud

ok już

SinMix DL 57 03
Wlacz osadzony player soundcloud


i jeszcze chciałbym coś dodać bo zapomniałem o bardzo istotnej sprawie przynajmniej dla mnie. Nie używam żadnej bramki szumów z POD'a, nie mam załączonego pedału volume, nie używam kompresorów, EQ czy innego badziewia z POD'a, ponieważ cokolwiek się załącza negatywnie wpływa na processing brzmienia przez proca. Wszystko to w mniejszym bądź większym stopniu tnie barwę i uwydatnia jakąś taką sztuczność cyfrową. Moim zdaniem najlepiej brzmi sam pojedynczy wzmak. Jedyne ustępstwo by wydłużyć sustain i nie tracić dynamiki to zamiast kręcić gain wbiłem przed wzmaka tube drive, który moim zdaniem nie niszczy tak brzmienia jak pozostałe symulacje drive'ów.

Sample są po normalizacji i zdecydowałem, że zostawię szum przed i po. Kręcę brzmienie tak by szumy były minimalne i żeby uniknąć niepożądanych przydźwięków czy zniekształceń, które kojarzą się z lampami.
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2014, 23:05:25 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
28686 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2010, 18:56:09
wysłana przez Dale Cooper
4 Odpowiedzi
3687 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2010, 02:01:49
wysłana przez mlodysatan
3 Odpowiedzi
3073 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2010, 17:33:30
wysłana przez coin777
25 Odpowiedzi
27822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 13:03:07
wysłana przez mondomg
1 Odpowiedzi
2265 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Wrz, 2012, 11:33:45
wysłana przez g-zs