Autor Wątek: Logidy EPSI dla POD HD czyli impulsy LIVE  (Przeczytany 22800 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Zaraz pewnie strzelicie, że u mnie to tylko masakrą powieje, bla bla bla...

Tak ;)

Hesu ON 57 brzmi imo najlepiej. Nie wiem co Ty robisz ale ciągle robisz to źle, wszystko jest takie jakieś nijakie i suche. Spróbuj może chociaż wrzucić 2 ścieżki w panoramie a najlepiej w miksie. Właściwie do czego zmierzają te całe poszukiwania? Kręcisz dla samego kręcenia czy masz jakiś cel?
No ale jak ma brzmieć surowy ślad 1 gitary? No tak to brzmi - nie wiem czego oczekujecie że co usłyszycie? 99% z nas zna brzmienia gitar z gotowych miksów ;) Ale tam gada i bas który robi dobrze w dolnym paśmie, gary wokale itd... Więc tak naprawdę jak ma brzmieć surowy ślad gitary? Idealny? Jest coś takiego? Ja osobiście podpieram się tym brzmieniem które mi się podoba. Niby surowy ślad z mesy od Andy Sneapa (pomijam że TS skręconany na maksa) paczka mesy i sm57. I ja tutaj paczkę mesy i sm57 słyszę - tak samo jak słyszę w moich impulsach mesy ;)

http://www.brickwall.pl/andy/boogie%20cab%20V30s%20SM57.wav

Inna sprawa zrobiłem sobie mały test zassałem DI z paczki Andy Sneapa które użył do Ezmixa i zreampowałem fragmenty na paczce mesy z sm57 i Bugerą 6262 tak samo ustawiona dla każdego z DI co z tego wyszło? można posłuchać tutaj. Każdy fragment zaczyna Real 6262.

Wlacz osadzony player soundcloud


Po co to zrobiłem? Nie wiem? Bo miałem okazję?
I tak naprawdę dalej nie wiem jak ma brzmieć surowy ślad gitary?. Nie za ciemny nie za jasny z odpowiednią ilością gain i środkiem nie dudniący - i to mi wystarczy żeby iść dalej i zacząć miksować ;)

Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
28685 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2010, 18:56:09
wysłana przez Dale Cooper
4 Odpowiedzi
3686 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2010, 02:01:49
wysłana przez mlodysatan
3 Odpowiedzi
3070 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2010, 17:33:30
wysłana przez coin777
25 Odpowiedzi
27804 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 13:03:07
wysłana przez mondomg
1 Odpowiedzi
2263 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Wrz, 2012, 11:33:45
wysłana przez g-zs