Autor Wątek: Gitara siedmiostrunowa za 1200 zł (Schecter Demon 7?)  (Przeczytany 18087 razy)

Offline BartekH

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • ...
No widzisz. A mnie ni chuja nie podchodziło. Choćbym się zesrał, to i tak nie podchodziło. Teraz mam prawie 28" i jest bez porównania lepiej. Dlatego u mnie Demon > Flame. Wszystko dla informacji pytającego ;)

Aż taka różnica w kilku cm :)? Przez ten jeden parametr? Więc coś więcej musi się za tym kryć niż tylko strojenie.
To jasne, że lepszy naciąg, ale nie można po prostu grubszych trochę strun założyć :D? (pewnie w ogóle tego nie widać :P ale nie jestem specjalistą).

Jak cenowo stoją takie Flame'y?
Nie mam zamiaru stroić się niżej niż standardowo (BEADGBA) (ewantualnie drop do A). Z moim Ibanezem mam lekkie problemy jak chodzi o strojenie basowych w wyższych pozycjach, ale myślę że to przez progi. Flame Bardzo przypomina mi moją gitarę, dlatego chciałem spróbować czegoś innego. Stąd pomysł na Schectera (i z jego dostępności w Krakowie).

W razie czego: Myślicie, że sklepową wersję dostanę bez problemu? Jaka tego cena?
jak wygląda kwestia brzmienia tych dwóch gitar w wersji podstawowej (sklepowej)? Kusi mnie ten aktywny przetwornik (przypuszczam, że nie jest najwyższej klasy, ale jednak coś innego wreszcie) w Schecterze.

Wyboru oczywiście i tak dokonam po ograniu, ale każda, nawet najmniejsza opinia jest pomocna, więc ...;)! Może jest jeszcze coś wartego uwagi?

Myślę, że mój Flame EXG-7 będzie fajniejszy. D-Activatory, blokowane klucze...
Próbujesz sprzedać ;)? Muszę najpierw pograć na gitarze, żeby o czymkolwiek zadecydować. Jeśli ktoś ma Flame na sprzedaż to chętnie wypróbuję w takim razie. Najlepiej okolice Krakowa.
« Ostatnia zmiana: 15 Paź, 2014, 21:38:15 wysłana przez BartekH »
...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
20077 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2009, 17:57:47
wysłana przez Cynic
1 Odpowiedzi
6785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2011, 02:43:16
wysłana przez Omlet
11 Odpowiedzi
7103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2012, 12:40:41
wysłana przez Stivo2005
19 Odpowiedzi
10447 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2013, 14:52:32
wysłana przez Yakus
11 Odpowiedzi
4408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2019, 21:33:51
wysłana przez spacelord7