Autor Wątek: Pickupy Tesla  (Przeczytany 29557 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Pickupy Tesla
« Odpowiedź #25 13 Sie, 2014, 07:55:13 »
Może zarzuć jakimś linkiem?

I tak szczerze, na Agatisie wiele nie uciągniesz, średnie drewno, wspominam je chyba najmniej ciepło z wszystkich jakie kiedykolwiek testowałem, nie licz na selektywność.

To co byś radził do tego wsadzić? Hellfajka dlaczego odpada, co będzie robić? Zastanawiałem się nad aktywami ale za dużo brandzlowania przy wymianie pasywa. Tak jak mówiłem, jak gram na standardowych 6 strunach to jeszcze jest ok (no chyba że wchodzę na wyższe dźwięki to wtedy na wykresie widzę filtr grzebieniowy), gorzej gdy wchodzę na strunę A (zawsze od Daddario, reszta od erniego - może to właśnie te struny są słabe?) to sie robi syf.

Hellfire + Agathis zrobi Ci konkretnego muła z wiosła. Musisz celować w coś umiarkowanego lub (moim zdaniem) jasnego do tego wiosła, i nie sugeruj się tym co jest na wykresach, bo to wiele nie wnosi. Najbezpieczniej będzie wrzucić tam jakiegoś SH-6, Nazgula, Painkiller'a czy Aftermath'a, nie wiem jak Juggernaut, ogram go w przyszłym tygodniu w swoim RG7321 to powiem. Możesz też celować w Nailbomb'a, który podobno zagada we wszystkim.

Struny jak struny, jak są stare to każde nie grajo, sam używam tylko Daddario, schodziłem na nich do E i nie było muła (na moim byłym PAS'ie, gdzie korpus był jesionowy, top z cynamonowca kamforowego, a gryf to było 5 części klon/bubinga na podstrunicą z hebanu, przetworniki to Painkiller'y).
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
4886 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2011, 07:49:59
wysłana przez Drevniak
13 Odpowiedzi
9214 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2014, 09:16:18
wysłana przez Sulphur
5 Odpowiedzi
3372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2014, 01:04:21
wysłana przez gizmi7
11 Odpowiedzi
4397 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 13:10:59
wysłana przez Leon
16 Odpowiedzi
4863 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Cze, 2015, 12:45:16
wysłana przez gizmi7