Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681192 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Wiem o tym ale właśnie na to jedno jestem wkurwiony - brak konstruktywnej krytyki :(

Chuj nie przepuścili to pójdzie gdzie indziej, a Egurrola... Hmm słuch ma to na pewno ale tancerz wypowiadający się na temat wokalistów - wybacz Jarku takie gówna nie przyjmę po prostu nie uwierzę żeby on się na tym znał

Been there, done that - wszystkie te programy to jest jedna wielka ustawka - wiem z pierwszej ręki :D

Mam jedno pytanie - po co się szmacić udziałem w takim gównie?
Chcecie z zespołem zaistnieć, zgłoście się do konkursu kapel na jakiś normalny festiwal.
No chyba, że zależy wam nie na graniu swojej muzyki, tylko pokazanie sie w TV co pozwoli na robienie kasy na imprezach typu festyn w Pierdziszewie, jak jakieś File czy Pektusy.

Po co? Bo jest to kurewsko dobra promocja - chociażby po tej edycji MBTM w której byłem - chłopaki z Materii, którzy bardzo dobrze to wykorzystali, Naaman, Fairytaleshow, Bubliczki - wszystko zależy od tego, jak wykorzystasz to, że ogląda Cię kilka milionów polaków. Kapela, z którą byłem, nie potrafiła tego w chuj wykorzystać (chociaż, nie powiem, było kilka takich jobinek po których kupiłem sobie DK2m z miejsca i jeszcze miałem na zajebiste wakacje).
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/