Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681384 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Rzucanie cegłami w okna - jeśli to jest droga moralna Nowej Prawicy, to sękjuwerymacz - zostaję starym komuchem. Se jakieś czerwone brygady otworzę na nowo abo coś. Będzie fun i przynajmniej wypierdol z dużym kalibrem, a nie ciągle te same, gówniane odgrzewane kotlety. Bo większość pomysłów JKMa, to stary, dobry kapitalizm z XIX wieku. A wtedy, to panie tak się nam zajebiście wszystkim żyło, co nie? Zwłaszcza 18to latkom, kształconym na koszt państwa i mającym przed sobą jeszcze parę lat zanim będą musieli podjąć pracę zarobkową w pełnym wymiarze godzin (i nie pierdolić mi tu o losowych tragediach) :D
Przemo - nie ustawiaj se chochoła do obijania, bo to słabowicie strasznie się czyta. Nikt z tutaj obecnych nie mówi, że jest Kanada, nikt nie broni status quo, większość z nas jest kurewsko pozbawiona złudzeń co do tego jak wygląda polityka i jak się załatwia takie tematy, więc do kogo ta mowa? Mam takie graniczące z pewnością przeświadczenie, że cała polska scena polityczna miała zajebisty patent na wyjebanie obywateli z procesu decyzyjnego i przy okazji odwrócenie od siebie uwagi - spolaryzowali nas tak bardzo, że nawet się już kurwa nie da sensownie rozmawiać, bo z obu stron napierdalają samymi skrajnościami.

A zajebiste pomysły na rozpierdalanie wszystkiego i zaczęcie od nowa to mieli np. bolszewicy. Nieźle im poszło, c'nie? W ogóle, jak tak patrzę na prawicę, to się silnie utwierdzam w tym, że Nietzsche miał 100% racji panie redaktorze - tak długo się wpatrywali w otchłań, że w końcu im się wyryła pod deklem jako jedyna możliwa opcja.

Co? W ogóle jakim sposobem utożsamiasz moje działania z działaniami Nowej Prawicy, aż śmiechłem lekko. Jestem aż tak prymitywny, że metafory wyszły z użycia i tylko ja jestem w stanie je zrozumieć? Serio uważasz, że pojechałbym rzucać mu w okno?

E; nie odzywam się, bo zaraz znowu bana dostanę

Bardzo często da się zauważyć, że niestety ludzie są prości i metaforę lub abstrakcyjną myśl przekuwają w kontrargument. :) Vide wypowiedzi Korwina o gwałtach.

Takie tam typowe, socjotechniczne pierdolenie, bolączka i upraszczanie zbyt trudnych do ogarnięcia konceptów. Gitara to gitara, w dupie z tym czy elektryczna czy elektroakustyczna.

Polska socjaldemokracja została zaprojektowana (zgodnie z informacjami udzielonymi przez amierykańskiego ekonomistę za to odpowiedzialnego, do przeczytania) tak, żeby dało się swobodnie kraść. Chcecie żyć w takim systemie? To gratuluję.
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2014, 22:20:18 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .