Autor Wątek: [NGD] Skervesen Raptor aka Paprotka aka Pacz śfagier! Predejter, kurwa!  (Przeczytany 45258 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
W sumie tez nie wiem jak się odnieść. Szkoda ze nie napisałeś o ni zym innym oprócz główki , która to od razu proponowałem ze skleimy. Wnioski co do pakowania ciekawe natomiast jakieś tam doświadczenie mamy i radzimy sobie natomiast niestyty zawsze moze się coś wydarzyć a nie takie historie były. Przy pakowaniu byłem i była dobrze zabezpieczona natomiast nikomu jego własnych w.ioskow wyciągać zabronić nie mogę. Swoja droga nie było odpowiedzi na temat propozycji aprawy az do teraz. Trochę mnie 7th wyprzedził , jeśli chcesz zwrotu transakcji no problem. Nie będę komentował reszty, opinie o oilniczkach do paznokci , nie chce mi się rozmawiać w takiej formie. Zdjęcia pakowania były w trakcie, masz zdecia jak było po otwarciu to pokaz. Strap z tylu jest wpuszczany wiec nie ma opcji agresywnego rozbicia co sugeruje nikt. Binding po prostu robimy. Do d,isiaj nie podeslales adresu londyńskiego na wysyłkę dobrych kos,ulek , tak nie sprawdziłem i do głowy mi nie przyszło ze mogą być zjebane. Sorry. Pisze z telefonu wiec są błędy ponownie sorry purystom jezykowym

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
16913 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 17:37:51
wysłana przez Myxu
66 Odpowiedzi
39165 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:30:35
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
31088 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk
34 Odpowiedzi
19609 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:16:13
wysłana przez commelina
53 Odpowiedzi
24222 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 18:00:56
wysłana przez Johnny