Autor Wątek: [NGD] Skervesen Raptor aka Paprotka aka Pacz śfagier! Predejter, kurwa!  (Przeczytany 45207 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ja chcę zobaczyć zdjęcia, inaczej nie daję wiary, a jeśli na podstawie zdjęć stwierdzę, że jest bryndza, no to wtedy nie ma usprawiedliwienia, bo Jarek też musiał widzieć te niedoróbki, na podstawie których człowiek wystosował roszczenia, i wysłał wiosło w pełni świadomy co wysyła, tak?
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Spoiler

Wszystkim zdarzają się wtopy, nie ma firmy, która ma w 100% czysty rachunek pod tym względem. Ważne jest natomiast, jak dana firma radzi sobie z wpadkami - czy zostawia klienta na lodzie, czy wyraża chęć pomocy. W całej historii naszej marki mieliśmy łącznie 2-3 zwroty, reszta klientów, która miała jakieś zastrzeżenia nie żałuje, że się do nas z tym zgłosiła i koniec końców mają instrument, jaki chcieli.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Morał taki żeby nie sprzedawać stok-B.
A jeśli już to wyszczególnić wady. Bo są rzeczy których naprawić się nie da. bindingu nie odrysujesz.
Na drugim zdjęciu widać ze pipaki są rożne.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Morał taki żeby nie sprzedawać stok-B.
A jeśli już to wyszczególnić wady. Bo są rzeczy których naprawić się nie da. bindingu nie odrysujesz.
Na drugim zdjęciu widać ze pipaki są rożne.


Po pierwsze wg mnie nie było wad, może przeoczyłem,  choć gitara czekała na wysyłkę chyba dwa tygodnie. Czekała bo klient prosił.
Dostaliśmy już swoje po głowie, zanim wyslemy gitare jest oglądana do upierdliwości. opowieści o pilniczkach do paznikci  i ten cały szyderczy ton wkurwia mnie do bólu. Ktoś zarzuciłe ze gdyby to była inna firma, to komentarze były by inne. To sie pytam kogo oszukaliśmy , kogo potraktowaliśmy jak gówno, komu wcisneliśmy kit i bzdety. Tak uważam ze naszacunek zapracowaliśmy ludzkim podejściem i tym ze traktujemyt sie tutaj niemal jak rodzina .... tak tak wiem z rodzxiną to na zdjęciu i to trzeba stać na srodku zeby nie wycieli.
Nigdy nie tewierdziłem ze jesteśmy nieomylni, pokazcie mi kto jest. Ok to nie jest wytłumaczenie cały czas pracujemy nad spobą i technologią. Czy były problemy tak oczywiście ze były, czy ktoś na tym stracił coś prócz czasu ? 
Mówienie o tym pilniczku i koncówkach progów , tak wkurwai mnie to i boli, boli za tego który to robił, a wiem jak podchodzi do sprawy i ile serca w to wkłada. Tak, tez chce zobaczyć te zdjęcia.

Porysowany binding odrysujesz, progi wypolerujesz, gitara STROIŁA ale menzure ustawiamy wzglkędem akcji i docisku struny. Docisk tez ma znaczenie, gdy gitare  ustawiał Vicol dla mnie było ok gdy mondo lub blacki to przeciagałem tylko dociskając . Ustawiliśmy srednią i nikt nigdy na strojenie nie narzekał to wszystko jest do zrobienia i do sprecyzowania przy zamówieniu ( to juz nauczka na przyszłość ) mam docisk imadełka.
Jestem wkurwiony i robie literówki i nie chce mi sie ich czyścić, sorry.

E: ktoś tam napisał ze były problemy ze skerv nie taki złoty u Lupusa był problem z mikro peknieciami lakieru.
Był to efekt szukania coraz to lepszych rozwiązań jakiś nowy utwardzacz. no i sie porobiło, niby robiliśmy testy niby sie wszystko zgadzało ale sie trafiło i chuj i trzeba było połknąć gorzką pigułkę. Wyznaje kilka zasad jedną z nich jest to ze ten sie nie myli co nic nie robi.
Co do BKP to mówia wyraźnie vintage correct. IMO to co kolega tutaj napisał jest grubą przesadą a drugie zdjęcie nie pokazuje tego połysku o którym jest mowa. MOże i BKP troche nas przyzwyczaiło do swoich vintage ale gdyby to była aż tak rażaca różnica na pewno byśmy to reklamowali. NIGDY nie robili nam problemów, tego zapewne by nie uznali. Oczywiście to tylko moja opinia i nawet nie zamierzam sie bronić ale nie zwykłem mówić ze pada deszcz gdy plują mi w twarz.

Posty połączone: 14 Cze, 2014, 20:29:59
Ja chcę zobaczyć zdjęcia, inaczej nie daję wiary, a jeśli na podstawie zdjęć stwierdzę, że jest bryndza, no to wtedy nie ma usprawiedliwienia, bo Jarek też musiał widzieć te niedoróbki, na podstawie których człowiek wystosował roszczenia, i wysłał wiosło w pełni świadomy co wysyła, tak?

Czasami nie musiał, ale znam moich ludzi, którzy niejednokrotnie udowodnili, ze są lepsi ode mnie, bardziej drobiazgowi, uznałem więc iz nie muszę zawsze , ze mogę mieć do nich pełne zaufanie i spokojnie przyjmę na garb krytykę, bo tak czy inaczej to ja odpowiadam za to i na mnie się to kończy i nie bedzie zrzucania winy. Wnioski wysuwamy we własnym gronie. To akurat widziałem i grałem przed wysyłką.

Posty połączone: 14 Cze, 2014, 20:35:06
A tak, to kolejna bezładna i bezproduktywna pisanina z żółcią i nerwami w tle.

Ok, skoro już temat wypłynął....

1. Ułamana główka
2. Brzydko oszlifowane progi i porysowany binding (zdjęcia proszę!),
3. Niepasujące wizualnie pickupy (zdjęcia!)
4. Brak możliwości ustawienia menzury (po co komu gitara, która nie stroi?). Możliwe, że pierdoła serwisowa, ale na dzień dobry dostać taki zestaw to trochę ała.

To jest bezproduktywna pisanina?
Od klienta się wymaga, żeby się bujał i prosił, żeby mu to poprawili. Może mu się nie chce i woli podsumować produkt, który dostał. Gdyby to nie był Skerv a każdy inny lutnik komentarze wyglądałyby zdecydowanie inaczej.

Póki co nieudokumentowana pisanina,  póki co to są pomówienia.

Jeśli klient potrafi wysyłać mi po kilka wiadomości dziennie a później gdy dostałem info ze główka padła natychmiast  proponuję naprawe ekspresowo bo wiem ze za chwile wyjedza nastepuje cisza i nagle coś takiego ? No kurwa sorry taki mamy styl ?
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2014, 20:35:46 wysłana przez commelina »

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Ja pierdolę. Jestem zszokowany sposobem, w jaki załatwiasz sprawę adthinzad. Gorzej chyba się nie dało.

Miałem walnąć textwalla, ale podsumuję to tak: nieistotne jaki produkt bym dostał, gdyby okazał się niezgodny z opisem/standardami lub uszkodzony - pierwsze co, to kontaktowałbym się w tej sprawie z producentem celem dokonania reklamacji. Ot, dla własnego dobra. I mało ważne, czy byłby to Ibanez, Gipsą, czy pralka "Frania"; to właśnie odpowiedź serwisu byłaby najistotniejsza w tym całym cyrku. Bo póki nie ponoszę kosztów naprawy czy też wymiany, to jest ok. Tak jak napisał commelina - stracić można tylko czas.

Kwestia główki - wina transportu, jak nie spisałeś protokołu szkody, to jesteś zbyt beztroski i tyle - ja nie wyobrażam sobie nie sprawdzić przesyłki wartej kilka tysiaków.

Pomijam już ton, w jakim napisałeś swojego posta. Żenada po całości i tyle.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2014, 20:46:34 wysłana przez Dun »

Offline adthinzad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
No hej. Najsamwpierw pozwolę sobie odpowiedzieć Jarkowi, bo jest głównym zainteresowanym. Potem, jak już sobie wszystkie cytaty Wasze poukładam - odpowiem kolejno. Żeby nie nabijać zbytnio (postów). Aaa, no i tak - jestem grafomanem. :lol: Zazwyczaj wszystko co napisze, po Drugim Czytaniu mnie już wkurwia (mówię o sposobie, nie tym co napisałem)  :P.

Tak więc Jarku. Wymienialiśmy tony mejli. Dręczyłem Cię o zdjęcia - wiem to i dziękuję za cierpliwość. Trochu mi się dziwnie zrobiło już w trakcie budowy, kiedy chodziło o drewno na korpus i o ten przeklęty binding. O korpus, bo wkleiłeś w tym samym czasie zdjęcia innych popiaskowańców (mówię o temacie z niebieskiego dywanu) a były to dechy jesionów z bagien. Przez długi czas nie mogłem uzyskać odpowiedzi z jakiego jesionu jest mój. Bagienny, Północniak?.. W końcu dostałem. Mój jest polski. Mówisz, że jesion z bagien to moda ale ogólnie to syf, do obróbki itd. Tylko że jakoś wszystkie gitary topowe jakie robicie dla znanych jegomości, jeśli są w jesionie - jest to słomp asz , nie nasz krajowy.  ;)
Binding. Pytałem z czego on a Ty odpowiedziałeś, że uj wi.
Menzura. Jak już pisałem, pytałem czy udało się ustawić, bo na zdjęciu już widać... Odpowiedziałeś, że udało się a czemu nie. Mój tuner prawdę mi powiedział. Albo jeszcze dokręć albo graj jak jest i nie pierdol.
Trzeba albo wymienić cprędżynkę na krótszą albo upierdolić tę zaistniałą w moście.
Tak, pisałem zaraz do Ciebie o uwalonej głowni, i tak odpowiedziałeś - przyślij, przykleim. Tylko rozumiesz, prawda? Wpadłem do polszy tylko na tydzień i jeszcze cufalem udało mnie się deskę położyć na podłogę w pokoju, plumkałem tylko wieczorami. Chodzi mię o to, że to nie kur#@$ier pakował gitarę.
Przepraszam, nie chodzi mi o źle wyszlifowane końce, tylko przy szlifowaniu owych porysowaliście, zdrowo, ten binding. Mówiłem, że upierdliwy jestem detalista. Moja wina - za to przepraszam. Zdjęcie wysłałem Ci tylko oczywistego - główki. Bo to mię się rzuciło od razu. Potem już miałem tylko wkurwa. Na wszystko.


Jako że nie ma mnie chwilowo w mojej kochanej polszy, zdjęcia będą 27-28 cczerwca, bo wtedy wpadam na łykęd.



Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Twój tuner Twój docisk , komuterowy AP tuner mówił mi naszą prawde i na tej podstawie mówiłem i powtórzę menzura wg nas była ustawiona i to ze sprezyna była niemal na maksa scicnieta nie ma znaczenia, niestety producenci nie nadązają za loł tjuningiem i często to tak własnie wygląda. Ja nie przecze ze u Ciebie Twój tuner pokazuje co innego ja moge opierać się tylko na tym co sam widziałem ale i to nie jest taki problem by nie można było wprowadzić korekty, której nie zrobiliśmy bo wg naszycg wskazań nie było takiej potrzeby.
Nie odezwałeś sie nie powiedziałeś słowa IMO tak sie nie załatwia spraw.

Co do odpowiedzi uj wi , dobrze wiesz ze ilośc Twoich Pw czasami wychodziła po za zakres mojej percepcji. Binding z założenia robimy to była oferta pozbawiona pewnych walorów castomszopu i dobrze o tym wiedziałeś. Pokazalismy deski mowiliśmy co i jak.

Powtorze bo może umknęło, jesli czujesz sie oszukany i chcesz anulować transakcję odeślij nam gitare.
Jeśli chcesz korekt to odeślij ją
Za kazdym razem na nasz koszt .
Na tym koncze tutaj dyskusję, moje PW i e-mail znasz.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2014, 21:12:33 wysłana przez commelina »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
stado wygłodniałych chomików (pozdro Youshy!) ;)

A weź mię nawet nie uruchamiaj z tymi chomikami... :D

Co do tematu to też coś dodam od siebie - na samym początku tematu jest napisane że jest to prototyp. A czym się takowe prototypy cechują? Ano tym, że coś było na nich testowane, pewnie też coś jest nie tak. Więc też bym się tak bardzo nie przypierdalał do tych wszystkich bubli bo to jest w końcu jakiś PROTOTYP.

@Leon bardzo Cię proszę, weź no cho no tu bo boję się że lada moment rozpocznie się gównoburza...
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
 Przepraszam Jarku za to drugie zdjęcie, chodziło mi o to że tam widać trochę różnicę w tych pipakach ale nie taką rażąco jak kolo opisał. Mogłem sprecyzować, moja wina. Jak binding da się odrysować to już w ogóle nie wiem w czym problem.  On sam chyba nie wie jak sprecyzować swoje problemy i liczy że tu mu ktoś pomoże. Wygląda na to że woli pisać niż grać.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2014, 21:41:31 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
@youshy

To, że gitara była tańsza nie znaczy, że obniżyliśmy nasze standardy. Fretwork, końcówki progów, setup - wszystko było na tym samym poziomie, co gitary innych klientów, również wymienionych przez Ciebie artystów (nie robimy selekcji komu lepiej komu gorzej, wszystkim robimy jak najlepiej). Końcówki i lamówka zostały wykończone prawidłowo, a menzura na stroiku się zgadzała. Jeśli coś nie zgadza się z naszą gwarancją, to wiesz co robić.
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline adthinzad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73

...Co do odpowiedzi uj wi , dobrze wiesz ze ilośc Twoich Pw czasami wychodziła po za zakres mojej percepcji. Binding z założenia robimy to była oferta pozbawiona pewnych walorów castomszopu i dobrze o tym wiedziałeś. Pokazalismy deski mowiliśmy co i jak.

Powtorze bo może umknęło, jesli czujesz sie oszukany i chcesz anulować transakcję odeślij nam gitare.
Jeśli chcesz korekt to odeślij ją
Za kazdym razem na nasz koszt .
Na tym koncze tutaj dyskusję, moje PW i e-mail znasz.

Tak Jarku, wiem, że odrywałem Cię często od roboty. Dzięki jeszcze raz za wyrozumiałość i odpisywanie. Co do castomów, to myślę, że sam palisander to chyba mniej roboty niż palisander i tego niewiadomego pochodzenia polimer syntetyczny w mojej Paprotce?.. A deski mojej to nie pokazałeś od razu i po męczydupowych zapytaniach w końcu powiedziałeś co to za jedna i zapewniłeś, że będzie ok.  I nie, nie oddam jej. Pokocham ją. Później. Sam se ją wyreguluję i poprzyklejam co trzeba. Możesz oczywiście uważać, że to coś osobistego ale tak nie jest.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Oto to, kolega mnie wyprzedził.  Edyta : Tzn kolega wyzej ;)
I tak jak prosiłę by zamknąć temat my vs mayo, tak tutaj dopóki nie bedzie domysłów pomówien tylko normalna rozmowa, nie widzę powodu alarmować modów i spierdolić im łikęd , no chyba ze sie bedą dobrze bawić to zapraszamy serdecznie ;) Na fejsie przerabialiśmy godziny szczerości to i tutaj damy rade.
@Dmaligator nie ma za co przepraszać,  problem polega na tym ze kolega klient jest absolutnym detalistą chyba wiekszym od mondomg blackiego i bacia ( jak oni mnie czasami wkurwiają ;) ) i ten połysk i mat został IMO rozdmuchany do takich rozmiarów które IMO ni jak sie nie mają do stanu faktycznego ale nie mozna odmóić prawa klienta do takich problemów. Tyle ze niestety BKP ma taki styl i powtórzę w swej najlepszej wierze i wiedzy, nawet nie pomyśałbym o reklamowaniu tego w BKP, szybciej sam bym to malował dla "świetego spokoju" gdyby to budziło nasz niepokój. Mieliśmu już takie ich pipaki gdzie absolutnie robiliśmy nasz correct ale to dotyczyło 8 strunowych open które jak wielu z Was wie są klejone i czynnik ludzki był tam zbyt mocno widoczny.

Co do jesionu, tak uważamy ze nasz jest ciekawszy. Bagienny to moda i jest  lżejszy i trudno jeśli koleś chce zapłacić 10 tys  i żada bagiennego odmówić mu tego. Czy zażądałeś zmiany lub fogle bagiennego? Ponad to bagienny nie piaskuje sie tak fajnie nie pozwala na takie cuś jak Ty masz. Kazdy z tych piaskowanych był z naszego jesionu.  A nie odpowiadałem bo zwyczajnie trzeba było to sprawdzić raz uleciało raz uznałem ze robisz sobie jaja a ton twoich pw jaki był dobrze wiesz.  Później niedowierzałeś ze to jesion bo ma proste słoje, tak czasami miałem wrazenie ze sie nudzisz i robisz sobie jaja.

Kurwa miałem konczyć tutaj dyskusję, ale chyba sie nie da.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2014, 21:46:36 wysłana przez commelina »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
A tu forum do czczej gadaniny i opiniach - http://www.gitara-online.pl/

Za przeproszeniem - wypierdalaj.

Chciałem napisać Co on ci zrobił ze go tak potraktowałeś ale kliknąłem na linka i wszystko stało się jasne ;)

Chciałem się zarejestrować ale się mnie zapytali jakie struny stosujemy w gitarze klasycznej i nie wiem co mam odpowiedzieć, podpowiesz?
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2014, 21:51:12 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
to myślę, że sam palisander to chyba mniej roboty niż palisander i tego niewiadomego pochodzenia polimer syntetyczny w mojej Paprotce?

Nie kierujemy sie ilością pracy tylko tym co dobre dla instrumentu. Wiem gładka mowa i piękne słówka co zrobić inaczej nie potrafie tego ująć.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Nie dałeś rady z pytaniem o liczbę strun w gitarze? :P

Edit
Sorry, zaginęła mi Twoja edycja posta.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2014, 22:11:21 wysłana przez Dale Cooper »
mniut i piah

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Chciałem się zarejestrować ale się mnie zapytali jakie struny stosujemy w gitarze klasycznej i nie wiem co mam odpowiedzieć, podpowiesz?
Nylonowe ;) Najczęściej sześć ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Co do tematu.
Właściciel gitary podzielił się z nami swoimi przemyśleniami na temat S. Miał do tego prawa, ja też się zawsze dzielę.
Co do ułamanej główki - wina kuriera, brak protokołu - to chyba oczywista sprawa.
Co do reszty, nie nam to oceniać.

Ogólnie uważam, że producenci sprzętu nie powinni się wypowiadać w takich tematach, wrzucanie nowości, kolory, drewno - owszem. Ale dyskusja z klientem na łonie natury forumowej: e-e. Budzi to niepotrzebne emocje. U wszystkich.
mniut i piah

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ogólnie uważam, że producenci sprzętu nie powinni się wypowiadać w takich tematach, wrzucanie nowości, kolory, drewno - owszem. Ale dyskusja z klientem na łonie natury forumowej: e-e. Budzi to niepotrzebne emocje. U wszystkich.

Czasem trzeba pewne rzeczy sprostować, wyjaśnić, bo tak to byłyby czasem jedynie domysły. Jesteśmy wszak częścią tego forum bardzo długo, o kilka lat dłużej, niż firma w ogóle istnieje.

Zgodnie z Twoim rozumowaniem, nie powinieneś wypowiadać się o swoim forum, bo budzi to niepotrzebne emocje ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
No widzisz mondo, ja się o moim forum staram tutaj w ogóle nie wypowiadać.
Są to przypadki bardzo skrajne, np ten tu powyżej, kiedy przyjaciel człowieka, który groził nasłaniem na mnie mafii, próbuje szykanować moje miejsce w sieci.

W temacie, Merlin się nie wypowiada o swoich wyrobach, Mayones i tak dalej i dalej. Nawet zdaje się L6 na swoim wielkim forum pomaga, ale spraw związanych z reklamacjami czy niezadowolonymi klientami nie wyjaśnia tak o.

Ale to moje zdanie, nieprawdaż? ;)
mniut i piah

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Chciałem się zarejestrować ale się mnie zapytali jakie struny stosujemy w gitarze klasycznej i nie wiem co mam odpowiedzieć, podpowiesz?
Nylonowe ;) Najczęściej sześć ;)

No napisałem nylony, potem mrągowo i przetwornik i tez źle. A teraz już se poczekać musza :(
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
przebrnąłem przez tą masę tekstu i chociaż w ręku tego wiosła nie miałem to jednak jako dumny posiadacz Skerva dorzucę moje trzy grosze:

- różne są opinie na temat wykończenia korpusu "Paprotki", jak dla mnie na fotkach wygląda rewelacyjnie, ale to kwestia gustu o tych się podobno nie dyskutuje
- z jednej strony rozumiem wkurw człowieka, który ma otrzymać wymarzone wiosło a tu jakieś zonki bo nie chciałbym się znaleźć w podobnej sytuacji ale równocześnie zgadzam się w 100 % z postem @Ghost_of_Cain że tak należałoby opisać sprawę zanim pójdzie w świat ale to może moje spaczenie po iluś tam latach pracy w handlu, robimy foty, drukujemy maile itp. i jak się producent nie wykaże to możemy mu zrobić gównoburze na cały świat ku przestrodze innych ale na zasadzie fakty, dowody i jasna informacja jak zachował się producent, jakie rozwiązania zaproponował itp.
- temat kolejny - koszulki, jakościowo dobre, jak dla mnie nie są piękne i chyba warto byłoby nad nimi popracować ale do stu czortów dostałem t-shirt jako gratis, zamawiałem gitarę, dostałem koszulkę jako taki gagdet od firmy, sam bym jej nie kupił ale skoro dostałem za free to niewybrzydzam, najwyżej na miasto nie będę zakładał ;)
- sposób pakowania - ja nie miałem żadnego zastrzeżenia, wszystko było zabezpieczone i za cholerę nie mogę sobie wyobrazić jak ta główka pękła, nie zgodzę się też z postami paru osób, że to wina @adthinzad, dla mnie jeśli paczka jest z zewnątrz nie naruszona to nie mam sumienia trzymać kuriera, żeby patrzał ze mną co jest w środku, no chyba że widać było z zewnątrz naruszenie paczki ale tego też nie wiemy albo przeoczyłem


Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Owszem, Twoje i masz do niego prawo. Tak samo, jak i my do udzielania się w tematach o naszych gitarach, gdy nachodzi taka potrzeba (a tu według mnie była i to bardzo). Po prostu my w wolnym czasie możemy sobie pozwolić na przeglądanie takich wątków, inne firmy raczej o 16:00 wychodzą z roboty i nie myślą o niej aż do 8:00 rano następnego dnia ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
16912 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 17:37:51
wysłana przez Myxu
66 Odpowiedzi
39150 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:30:35
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
31086 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk
34 Odpowiedzi
19598 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:16:13
wysłana przez commelina
53 Odpowiedzi
24211 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 18:00:56
wysłana przez Johnny