Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681889 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Mnie wkurwia, że wracamy sobie z babeczką z wyborów i na przystanku przypierdolił się jakiś kibol, a konkretnie to debil. Bardzo chciał mnie sprowokować, więc wyrwał z ręki efajka. Wysoki był kurewnie, więc ciężko było sięgnąć do ryja, ale jakoś dałem radę. Później się jeszcze głupio tłumaczył, że to był żart i w ramach zemsty zadzwonił po kolegów, którzy i tak się nie pojawili, więc albo go olali, albo to byli tacy wyimaginowani koledzy. W każdym razie, pomimo słusznego rozwiązania sytuacji, cały wieczór spierdolony przez takiego debila.

Miłe jest tylko rozczulające wspomnienie lubej, która robi tulipana ze znalezionej butelki i grozi debilowi, gdy ten dzwoni po kolegów :) (tutaj melodia z lovestory)
Ale całokształtem mocno wkurwiająca sytuacja, że komuś się nudzi na tyle, że przeszkadza mu wygląd obcego faceta na ulicy. Jakby miał jakieś zajęcie w życiu to pewnie by się nie oglądał za facetami.