Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410639 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
heh, ale tu sie prawie gównoburza rozpętała, a wystarczyłoby czytać przeczytać ze 2-3 strony wstecz w temacie kiedy kwestia Vik'a zostala już, a przynajmniej tak myślałem, że była wyjaśniona. Ech.

@Guziel
pompa z ViKa, jak dla mnie to jego posunięcia ratowania twarzy po syfie, który sam zrobił są równie efektywne jak zbieranie wody sitkiem. Ten ss z iphone'a niesamowity, biorąc pod uwage ile da się przekłamać w momencie kiedy nie ma daty ani czasu, ale pomijajac tego typu teorie spiskowe, to się Bulbowi nie dziwie, najpierw chciał załatwić sprawę na neutralnym gruncie, bo w końcu czekał 2 lata na gitare, za która zapłacił, a Vik ma widać totalnie wbite skoro Bulb wydał oficjalne oświadczenie. Zresztą, polecam poczytać wątek o Viku na ss.org - jego ostatni PiAr-owy strzał z łuku w kolano to tylko "wisienka na leczo" (propsy dla Vicola :D ) w porównaniu z tym jak prowadzi swój biznes, traktuje całą rzesze klientów, którzy wpłacili zaliczki, niemałe zaliczki.

@commelina

mnie osobiscie rozbawił wątek z Carvinem, gdzie Vik dlugo rozsiewał ploty, że Carvin bedzie "ghost builderem" dla marki Vik USA, kiedy oni z miejsca odrzucili jego propozycje bo koncentruja sie na rozbudowie linii swoich autorskich modeli. Jakiś kolo z ss.org dalej siał te same ploty, a po całym już syfie na fb, reprezentant Carvina wrzucił na orga oswiadczenie samego szefa ze to nie prawda i ze odrzucili jego propozycje i tym bardziej teraz nie podpisaliby.

"filozując" teraz: to jest tak niszowy rynek mimo wszystko, widać ewidentnie co należy robić a czego nie (<machając palcem wskazujący> "oj! oj!"), żeby niczego nie zjebać i utrzymać klientów, ba nawet żeby wrócili po więcej, a i tak wypływają na wierzch co jakiś czas pojedyncze firmy/lutnicy, którzy psują biznes innym co dopiero zaczęli.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||