Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 313172 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ładnie Wuju, ja też się na dniach biorę za wygłuszenia, z tym że na razie maski i przedniej grodzi. Materiał na to już dwa lata w piwnicy zalega, i wreszcie się wkurwiłem bo "tak dalej być nie może" :P

PS. Takie pytanie - oklejał ktoś z was coś? Niekoniecznie elementy auta, chodzi mi o oklejanie jako takie, przy pomocy folii / okleiny / jakzwałtakzwał termoplastycznej? Da się ogarnąć temat w garażu przy pomocy normalnych narzędzi (zwykła rakla do folii, mocna suszarka) i odrobiny umiejętności? O przygotowanie powierzchni (szlif, odtłuszczanie, odpylanie) się nie boję bo to umiem, ale o samo nakładanie.

Bo mam kilka dość mocno zdezelowanych elementów w aucie (listwy, przedni panel, zderzaki) i zamiast je przemalowywać myślałem o oklejeniu jakąś wzorzystą folią.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.