Ankieta

Jak ruskie wejdą do Polski, to:

chwycę za karabin (jak mi go dadzą) i jak trzeba będzie to zginę za Ojczyznę
3 (5.9%)
będę trzymał kciuki za naszych żołnierzy sprzed kompa
7 (13.7%)
to Ja chcę wejść do ruskich
14 (27.5%)
nie utrzymam karabinu, ale będę walczył drewnianym patykiem
2 (3.9%)
przeniosę se centrum dowodzenia do rejonów ze zdrowszym klimatem
25 (49%)

Głosów w sumie: 48

Autor Wątek: Jak ruskie wejdą do Polski  (Przeczytany 11690 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« 11 Mar, 2014, 11:41:46 »
Przemyślenia ? hm sam nie wiem.
@ Stachu unia zapewne jest Cipą ale powiedz mi co Ty byś zrobił na ich miejscu, jakim byś był gierojem wiedząc ze :
Krym do Ukrainy został przypisany przez dziadzie chruszczowa w latach 50tych, więc defakto Krym jest tak ukraiński jak nasze Zaolzie. Ponad połowa populacji krymu nie chce widzieć na oczy władz ukraińskich a sam Krym od lat ma sporą autonomię. Niemal cała wschodnia sciana prze do ruskich jak my slinimy sie do stanów. To jest delikatna sprawa i wyjscie z tego impasu wymaga trochę więcej "zabiegów" niż tylko rzucenie sie z szabelką. To jak tygiel bałkański bo i przecież Turcy mają tam swoich, mają tez zapędy na najwiekszą potęge w rejonie morza czarnego. Powiedz teraz Niemcom zeby odcieli sobie gaz, a co, a nie bedzie ruski pluł nam w twarz. Ok nie wiem jak to z tym gazem norweskim i jak z dywersyfikacją, jeno wiem ze Lotos woli kupować rope od ruskich bo jest uwaga ... wydajniejsza niż ta z kuwejtu. A rurocią Nabucco legł, Słowenia liczy na drugą nitkę i kazdy po mału uzależnia sie od Ruskich i tyk kutafony grają. Więc moim zdaniem trzeba znaleźć gospodarczy sposób na to by ruskie firmy przez taką zadymę zaczeły mocno tracić by rubel pierdolnął na łeb na szyje by nie miali za co kupować złoconych kibli . Kasa rządzi swiatem więc trzeba to wykorzystać.

W to ze bedą próbowali tu wejść, na dzisiaj nie wierzę, z powodu tego, iż im zależy byśmy wewnętrznie byli skłóceni, a my idealnie jednoczymy sie gdy mamy wspólnego wroga, kimkolwiek by nie był. Kasa kasa i jeszcze raz kasa.
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2014, 11:52:14 wysłana przez commelina »