Ankieta

Jak ruskie wejdą do Polski, to:

chwycę za karabin (jak mi go dadzą) i jak trzeba będzie to zginę za Ojczyznę
3 (5.9%)
będę trzymał kciuki za naszych żołnierzy sprzed kompa
7 (13.7%)
to Ja chcę wejść do ruskich
14 (27.5%)
nie utrzymam karabinu, ale będę walczył drewnianym patykiem
2 (3.9%)
przeniosę se centrum dowodzenia do rejonów ze zdrowszym klimatem
25 (49%)

Głosów w sumie: 48

Autor Wątek: Jak ruskie wejdą do Polski  (Przeczytany 11685 razy)

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Jak ruskie wejdą do Polski
« 11 Mar, 2014, 09:54:25 »
go!
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Zomballo

  • Gość
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #1 11 Mar, 2014, 10:00:40 »
Pierogi już dawno mamy w jadłospisie. Nie przepadam.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #2 11 Mar, 2014, 10:11:02 »
Путин слава!
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #3 11 Mar, 2014, 10:20:18 »
Bronić praw swoich rodaków w centrum handlowym w Białostockim Alfa Centrum ? Czy mniejszości, która na pewno sie znajdzie (po przetransportowaniu jej, łodziami desantowymi  dzień wcześniej), na mierzei Wiślanej ?

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #4 11 Mar, 2014, 10:28:12 »
Już im dwa razy Moskwę spaliliśmy. Do trzech razy sztuka.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #5 11 Mar, 2014, 10:36:25 »
Nie kupujta ruskich lamp.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #6 11 Mar, 2014, 10:38:44 »
Szkoda bo myślałem że się z tematu dowiem jakie macie przemyślenia z całym zamieszaniem na Ukrainie.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #7 11 Mar, 2014, 10:44:04 »
A ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości? O czym tu dyskutować? Zbroić się, zawierać sojusze, przestawić energetykę i oczarowywać Chińczyków pięknem perspektywicznej Syberii.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #8 11 Mar, 2014, 10:57:27 »
W pierwszym porywie chęci unikania szitstormów chciałem wyjebać temat w kibinimatry. Ale to byłaby sowiecka cenzura. Coś mi jednak nie pasowało. Posiedziałem, pomyślałem, i już wiem czego mi tu brakuje. Jednej opcji w ankiecie Stachu zapomniałeś. Spoko, ludzie są tylko ludźmi, naprawiłem już. Ku chwale służby moderacji!
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #9 11 Mar, 2014, 11:03:32 »
Ankieta też daje pewien obraz nastrojów, ale dyskusja jest oczywiście otwarta.
Ja powiem szczerze jestem zaskoczony, że takie rzeczy sie dzieją w niby stabilnych czasach. A ta cała Unia pokazuje, że jak była cipą tak jest, nam by też nie pomogli, trzeba mieć atom i tyle.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #10 11 Mar, 2014, 11:19:05 »
Ostatnio widziałem się z kumplami z LO. Jeszcze rok temu nie uwierzyłbym, że będziemy serio sobie przypominać jaką mamy kategorię w książeczce wojskowej. Mimo, że to na wyrost to nagle przestało być abstrakcją.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #11 11 Mar, 2014, 11:41:46 »
Przemyślenia ? hm sam nie wiem.
@ Stachu unia zapewne jest Cipą ale powiedz mi co Ty byś zrobił na ich miejscu, jakim byś był gierojem wiedząc ze :
Krym do Ukrainy został przypisany przez dziadzie chruszczowa w latach 50tych, więc defakto Krym jest tak ukraiński jak nasze Zaolzie. Ponad połowa populacji krymu nie chce widzieć na oczy władz ukraińskich a sam Krym od lat ma sporą autonomię. Niemal cała wschodnia sciana prze do ruskich jak my slinimy sie do stanów. To jest delikatna sprawa i wyjscie z tego impasu wymaga trochę więcej "zabiegów" niż tylko rzucenie sie z szabelką. To jak tygiel bałkański bo i przecież Turcy mają tam swoich, mają tez zapędy na najwiekszą potęge w rejonie morza czarnego. Powiedz teraz Niemcom zeby odcieli sobie gaz, a co, a nie bedzie ruski pluł nam w twarz. Ok nie wiem jak to z tym gazem norweskim i jak z dywersyfikacją, jeno wiem ze Lotos woli kupować rope od ruskich bo jest uwaga ... wydajniejsza niż ta z kuwejtu. A rurocią Nabucco legł, Słowenia liczy na drugą nitkę i kazdy po mału uzależnia sie od Ruskich i tyk kutafony grają. Więc moim zdaniem trzeba znaleźć gospodarczy sposób na to by ruskie firmy przez taką zadymę zaczeły mocno tracić by rubel pierdolnął na łeb na szyje by nie miali za co kupować złoconych kibli . Kasa rządzi swiatem więc trzeba to wykorzystać.

W to ze bedą próbowali tu wejść, na dzisiaj nie wierzę, z powodu tego, iż im zależy byśmy wewnętrznie byli skłóceni, a my idealnie jednoczymy sie gdy mamy wspólnego wroga, kimkolwiek by nie był. Kasa kasa i jeszcze raz kasa.
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2014, 11:52:14 wysłana przez commelina »

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #12 11 Mar, 2014, 12:03:51 »
1.Po co mają wjeżdżać, są tu od zawsze w postaci bardzo mocnej agentury.
2.Brawo Wrobelsporrow, dobrze kombinujesz z tymi Chinami oni potrzebują ogromnych ilości surowców do dalszego rozwoju a gdzie je mają ? Za miedzą, na Syberii. USrael już od dawna gra właśnie w tą gierkę. Odciąć Chiny od surowców i szlaków transportowych (Afgan, Irak, Syria itd).
3.Już dawno Brzeziński (co by o nim nie mówić łebski gość) przedstawiał sposób na Rosję i Chiny...napuścić ich na siebie (genialne w swej prostocie).
4.Krym jest dlatego tak ważny dla Rosji bo właśnie stamtąd flota czarnomorska może szybciutko przedostać się w rejony Syrii i pokrzyżować plany USraelowi. No to wymyślili rewolucję na Ukrainie.
5.Putin teraz walczy o życie.

Dziękuję za uwagę.
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #13 11 Mar, 2014, 12:10:15 »
Hmm... Ankiety nie wypełniam bo nie ma w niej odpowiedniego punktu jak dla mnie. Urodziłem się w Legnicy która jak wszyscy powinni wiedzieć była nazywana małą Moskwą. Nie bez powodu bo było tu swego czasu więcej ruskich niż naszych. Urodziłem się na "Koperniku" to takie wielkie blokowisko i przez 8 pierwszych lat życia, oprócz pochodów z okazji 1 maja nie miałem z Rosjanami większej styczności. Potem przeprowadziłem się na osiedle "Zosinek" (po drugiej stronie rzeki Kaczawy) z zachodu na wschód (geograficznie i dosłownie) w samo centrum koszar, zamkniętych osiedli rodzin Ruskich żołnierzy. Mój blok nazwijmy go cywilny był postawiony jako plomba w starych kamienicach. Spora część mieszkańców owych kamienic to byli Ruskie, które nie mieli rodzin wojskowych ale się razem z nimi przypałętali. Rodziny wojskowych miały kilka osiedli na terenie kilku kilometrów, ogrodzone, z własnym sklepem w którym było wszystko oraz ochroną żołnierską 24h. No jak miałem słodkie dzieciństwo przez 8 lat, tak nagle wpadłem w sam środek Polski otoczony terenami rosyjskimi na które Polak nie miał wstępu. W drugą stronę działało to inaczej, ruscy mieli koszary, własne szkoły, sklepy na terenie Polski nie mówię tu o tych zamkniętych terenach. W środku Legnicy szkoła ruska, sklepy papiernicze zawsze dobrze zaopatrzone itd. Akurat przez moją ulicę i sąsiednie podwórko ruskie dzieci chodziły do szkoły. Dzieci jak to dzieci potrafiły sobie nawzajem krwi napsuć, my "napadaliśmy" na nich za to że nas obrażali i wozili się sporymi grupami patrząc z pogardą na nas we własnym kraju na Polskiej ziemi. Czasem oni zaczepiali nas jak było ich więcej, odwet za odwet. Kiedyś pobili mojego kolegę pod jego bramą. Zebraliśmy się wtedy z chłopakami w miejscu gdzie musieli przejść na swoje osiedle oddalone 100m od tego miejsca przez mostek na rzeczce. Dostali wciry za kolegę my celebrowaliśmy zwycięstwo pech chciał że był w śród nich synek jakiegoś ważniejszego oficera. Nie minęło 5 minut a drogę zajechała na ciężarówka wojskowa z której wysypały się ruskie pomidory z automatyczną bronią w ręku. Jedyna droga ucieczki to przez rzekę potem przez wielkie kartoflisko, garaże i do domu. Wszystkim udało nam się na szczęście uciec, i pomimo że nie mogli do nas strzelić to bywały przypadki pobicia na śmierć. Więc wiem dokładnie jak wygląda ruska "pokojowa" okupacja. Proszę dopisać do ankiety punkt:
"Chwycę za cokolwiek i będę bił aż kacap który podniósł na Polaków rękę zdechnie od razu albo będzie umierał w męczarniach!!!"
Dziękuję można zamknąć temat ;)
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #14 11 Mar, 2014, 12:37:54 »
Przepraszam za to co teraz nastąpi. Stachu, wystawiaj papę. Dostaniesz w nią z rozbiegu. Kopniakiem. W potylice. Z ćwierćobrotu.

Dlaczego w tym kraju każdy ulega narodowym fobiom i pogłoskom? Gdy ktoś zagra wsiadanego to Polacy już gnają do koszarów.
Przykro mi - Kresów nie mamy  aby cwałować koniem. Koni też nie mamy, koszar również. Ułanami z okresu dwudziestolecia nie jesteśmy. Wcale nie jesteśmy silnym państwem. Pierdolenie o tym, że "hurr jak ruscy wejdo durr" zawsze przywodzi mi na myśl wąsatego Janusza albo Mirka, w poplamionym podkoszulku z Żubrem w łapie, kanapowego politologa, kryminologa, socjologa, inżyniera, komandosa, historyka i kurwa weterana wszelkich wojen.
Stachu, wykazałeś się głupotą. Większość Polaków wykazuje zidiocenie w tym temacie. Ruscy nie mają czego tutaj szukać. Jeśli chcieliby nas zniszczyć - odetną gaz. I dadzą nam kopa za kretynizm większości rodaków, na co się nie zgadzam ale jest demurkacja, nie xD ? Pierdolony Janusz czy Irenka mogą krzyczeć "Wolna Ukraina" albo mało - skandować hasła banderowców.
I przez takich ludzi, w głównej mierze polityków, Ruscy przytną nam ceny gazu. Podwyższą znaczy się i już będziemy piszczeć.
Święte oburzenie! Pieprzeni hipokryci.. Zapomniał naród pomarańczową rewolucję? Pomaganie swołoczy - swołocz nawet dziękuje nie powiedziała. Do normy wróciło, Ruscy dali nam kopa w dupę za pomoc. Amen. Będzie tak samo.
Ale nie, ja jestem faszystą, nie? Bo głoszę coś, co nie przystaje z główną linią epopei narodowej - mesjasza Europy. Tfu! Biedaka kurwa i pośmiewiska Europy.

Przejdźcie się po ulicach, spójrzcie w twarze ludzi - tam znajdzie się odpowiedź jak jest w tym kraju.

Rosja zgarnie Krym a potem wschodnią. Unia NIC nie zrobi, bo rządzą tam państwa Starej Europy.
Państwa te wiedzą, że z Rosją się nie gra bo ma surowce energetyczne bardzo potrzebne Europie. Niemcy są PARTNERAMI Rosji, dogadują się co jest katastrofą dla Polski. Dwaj zaborcy do spółki? Nie wróży to ładnie, co?
Stany też nic nie zrobią. Obama to pizda, ciota bez jaj. Ma ogromne możliwości w polityce zagranicznej ale jest pizdą.
Najgorszym prezydentem USA. I Stany nie zrobią NIC, dosłownie NIC. Dziwie się, że chłopaki z Teksasu go nie odstrzelili ale to kwestia czasu - i dobrze. A za gardłowanie polskich "polityków" (chociaż bardziej pasuje słowo szmaty lub dziwki) podsycając narodowe obawy i grając wsiadanego, powinno sądzić się za zdradę kraju. Polskie służby specjalne nie uwolniły się od rosyjskich wpływów, wykładowca( kmdr w stanie spoczynku) który swego czasu pływał jako daleki zwiad i pracował z tzw. dwójkarzami, powiedział aby poczekać jeszcze  5-10 lat z kandydowaniem do tych służb.
Informacyjnie pod względem zabezpieczenia informacji i cyberprzestrzeni świecimy jak choineczka w Wigilię.
Armię się rozwala.

Jeśli się nie znacie, nie interesujecie i nie obserwujecie szachownicy jaką jest Świat, nie znając przy tym zależność, figur i możliwości - łaskawie i za przeproszeniem: zamknijcie swoje zaściankowe mordy.
Nic się nie stanie, Ukraina jest sprzedana. Nas też sprzedadzą jeśli będziemy zbyt niewygodni. Tak jak było to przed i w trakcie II WŚ.
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2014, 12:41:52 wysłana przez Gveir »
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #15 11 Mar, 2014, 12:44:53 »
....Jeśli się nie znacie, nie interesujecie i nie obserwujecie szachownicy jaką jest Świat, nie znając przy tym zależność, figur i możliwości - łaskawie i za przeproszeniem: zamknijcie swoje zaściankowe mordy.

chyba się rozpędziłeś. ochłoń parę dni
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #16 11 Mar, 2014, 12:56:02 »
Przepraszam ... Stachu....


Gveir, tyle, że ja ani słowem nie wspomniałem o Ukrainie.....

Ja wiem, że za dużo dżemy jape w odniesieniu do tego co jesteśmy w stanie, ale nie zgadzam się też na cisze, bo za chwile przyjda po nas i też nikt sie nie odezwie. Jesli jesteśmy w stanie poruszyć jakoś tych silniejszych przynajmniej do tego by sie jakoś opowiedzieli, to róbmy to, bo siedzenie cicho i tak nam nie da żadnych benefitów. Co, może ruskie nas polubią? i tak na jebią na gazie, płacimy najwięcej i to bez darcia japy. Mnie nie chodzi o Ukraine, w perspektywie czasu chodzi mi o Polskę.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Zomballo

  • Gość
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #17 11 Mar, 2014, 13:00:15 »
Zanim będziesz patriotą, nacjonalistą, faszystą, komunistą, Polakiem, Ruskiem, Niemcem, Pigmejem, najpierw bądź człowiekiem.
To taka moja mała rada dla tych co chcieli by sie zapędzić w następnych postach.
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2014, 13:01:49 wysłana przez Zomballo »

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #18 11 Mar, 2014, 13:05:09 »
Jedno jest pewne. Rubel poleciał na łeb na szyję i ktoś na tym nieźle zarobi.
mniut i piah

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #19 11 Mar, 2014, 13:11:39 »
Zaczął Gveir całkiem sensownie, a potem zaś mu peron odjechał.

Z tym odstrzeliwaniem, to się uderz szanownie w głowę. Nie życzę sobie redneckowego pierdolenia w tym zakątku sieci.
A co do tego jakim preziem jest Obama... Koleś jest wybrany głosami postępowej "lewicy". DWA RAZY. I co? I jest znacznie skuteczniejszym napierdalaczem niż Bush jr, Guantanamo otwarte, drony rzucają bombki jak chcą, co chwila wyłazi jakiś kolejny patent z inwigilacją po sieci, CIA ostatnio bloknęło nieprzychylny im raport senatu i zrobiło to z jego podparciem. Pomyśl dwa razy zanim zaczniesz tu przenosić retorykę z salonu24, ładnie proszę.

Ogólnie uwielbiam takie pierdolenie w sieci, bo ono jest zawsze uroczo proste i rozwiązania takie oczywiście zerojedynkowe. Na takiej zasadzie to se można w Total Wara pograć, a nie prowadzić politykę międzynarodową chłopaki.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #20 11 Mar, 2014, 13:32:36 »
Cytuj
Już dawno Brzeziński (co by o nim nie mówić łebski gość) przedstawiał sposób na Rosję i Chiny...napuścić ich na siebie (genialne w swej prostocie).

Problem polega na tym, że jedni i drudzy mogą się tego domyślać.

A z Leonem się w pełni zgadzam - Obama-srobama - ale jego gabinet prowadzi znacznie bardziej agresywną politykę od poprzednika.
 

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #21 11 Mar, 2014, 14:30:38 »
Ja kupuję walutę, żeby nie trzymać oszczędności w PLNach.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #22 11 Mar, 2014, 14:35:49 »
Ruble? :D

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #23 11 Mar, 2014, 14:45:33 »
Jeszcze bardziej przyszłościowo- Jeny :P
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Zomballo

  • Gość
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« Odpowiedź #24 11 Mar, 2014, 14:58:21 »