Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410062 razy)

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Bat taki trochę Minister Propagandy. :D
Trochę nie rozumiem. a) jestem zszokowany, bo do ViKa jako najwyższej klasy fachowca od gitar nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń, b) na orgu o tym piszą, więc jak napiszę o tym tu, żeby poznać Waszą opinię, to jest jakiś problem, tak?
Znaczy się nie wolno mi się już TUTAJ na ss.pl wypowiadać na temat jakichkolwiek gitar, bo jestem "zbiasowany", czy co? Ludzie, pls.

A tak w ogóle, to może ktoś napisze coś merytorycznie na ten temat? Nie jesteście nawet z leksza zszokowani, uważacie, że u ViKa takie rzeczy to normal?? ;)

Muszka - masz rację, sprawdziłem jeszcze raz: If I were asked, I would've said no.

Bat, z mojej strony był to żarcik, nawiązujący do gównoburzy z udziałem wspomnianego lutnika na fb i orgu; podkreślam, żart, co starałem się zaznaczyć używając emotki. Nie zarzucam ci absolutnie jakiejkolwiek formy "zbiasowania", nawet mi to przez myśl nie przeszło. Aczkolwiek ktoś mniej w klimacie forum tak właśnie może postrzegać twojego posta.
Co do reszty zagadnień, temat (jak sądzę) wyczerpał commelina.

Jeśli cię w jakikolwiek sposób uraziłem, to przepraszam i mam nadzieję, że przyjmiesz za tydzień kolejeczkę na zgodę. :)