Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1396571 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Bat taki trochę Minister Propagandy. :D
Trochę nie rozumiem. a) jestem zszokowany, bo do ViKa jako najwyższej klasy fachowca od gitar nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń,

możesz ale jesteś niejako stroną wiec postrzeganie tego przez czytaczy jest zupełnie inne niż gdyby to napisał ktoś neutralny.

b) na orgu o tym piszą, więc jak napiszę o tym tu, żeby poznać Waszą opinię, to jest jakiś problem, tak?
Znaczy się nie wolno mi się już TUTAJ na ss.pl wypowiadać na temat jakichkolwiek gitar, bo jestem "zbiasowany", czy co? Ludzie, pls.

Osobiscie nie lubie poprawności politycznej i czesto mam ją w dupie ale staram sie nie wyciagac i roztrzasac cudzych problemów a tym bardziej dyskutpwać pblicznie. Wiemy obaj jak ludziska ptrafią przejaskrawiać sytuację i dostosowywać do swoich potrzeb. Również nas to dotknęło i to także ze strony Vika wiec tym bardziej ostrożnie powinniśmy postepować bo nie chce by ktoś nas do niego w tym wzgledzie porównywał.

A tak w ogóle, to może ktoś napisze coś merytorycznie na ten temat? Nie jesteście nawet z leksza zszokowani, uważacie, że u ViKa takie rzeczy to normal?? ;)

Nikt nic merytorycznie nie napisze bo nikt tutaj nie miał tych gitar w rekach więc po chuj to drązyć.

Muszka - masz rację, sprawdziłem jeszcze raz: If I were asked, I would've said no.