Autor Wątek: Killing Silence  (Przeczytany 7549 razy)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: Killing Silence
« 31 Gru, 2013, 16:35:35 »
Fajne rockowisko, momentami tylko zbyt ckliwe, zamienić te ckliwości na coś hard i druga płyta ma platynę :)


Dzięki :) Ewidentnie miksujemy tutaj klimaty i nie będziemy stawiać stricte na hard uderzenie. Chcemy aby było klimatycznie i ostro kiedy trzeba :) Myślę, ze esencję tego pokaże ostatni numer EP, który pokażemy po Nowym Roku :)

Mi się wokal nie podoba, może nawet nie sam wokal, a to jak "siedzi" w miksie. Gitary cacy, brzmienie b.ładne.

Dzięki za uwagę:) Zwracamy cały czas uwagę na wokal. Chłopak, który śpiewa miał 5 lat przerwy i wraca do formy:) więc przy najnowszych nagraniach myślę, że będzie dużo lepiej - a i w kwestii miksów i osadzenia będziemy bardziej świadomi o miejsce gdzie byśmy chcieli mieć wokal. Ale sumarycznie efekt finalny nas bardzo jara:)

Znafca jebany :P emowe klimaty, qrfa no nie mogę ;D

Nie dziwie sie ze jesteście zadowoleni z brzmienia. Mimo ze nie lubię porównań to pierwsze dzwięki (i gdyby nie suchy werbel ) pomyślałem Polskie Audioslave . W swoim gatunku jak dla mnie zajebiście. W sumię to muszę naszemu krytykowi podziękować bo pewnie bym ominął Wasz wątek .
No.. ale początek w Consolation gitary ciut infantylnie i momentami jakby nie było pomysłu, później cacy ;) fogle jakby coś tam nie stroilo, to możliwe ?
Coś tam na tym wibrato sie dziwnie rozjezdża.


Dzięki :) Consolation miał być prosty i chwytliwy z początku :) Potem robimy przestrzen pod wokal:) A jeśli chodzi o kwestie niestrojenia - w ogole gity nagrywaliśmy w ciekawy sposób - po prostu niektóre partie nagraliśmy na dwa wiosła na raz :) (https://www.facebook.com/photo.php?v=648788951831637&set=vb.209081659135704&type=2&theater) - takie a'la na setkę ;) i ten moment również. Jeśli coś tam faktycznie delikatnie odbiega od stroju przy vibrato (ja mam mocniejsze) to nawet nas to nie boli - to RNR wszak. Niech nagranie żyje, a nie będzie syntetyczne :)


Posty połączone: 02 Sty, 2014, 09:21:14
I jeszcze jedno. W tą sobotę gramy w Warszawie w Klubie Chwila (ul. Ogrodowa).
Jeśli ktoś ma możliwość i chęci to zapraszam na 20. Wjazd 5 ziko.
« Ostatnia zmiana: 02 Sty, 2014, 09:21:15 wysłana przez pshemo »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7680 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2010, 13:03:00
wysłana przez Widek
5 Odpowiedzi
2084 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2010, 21:29:37
wysłana przez Dexterek
3 Odpowiedzi
1188 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2012, 21:58:56
wysłana przez admaxo
0 Odpowiedzi
866 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2014, 14:45:37
wysłana przez pshemo
14 Odpowiedzi
6581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2017, 20:28:07
wysłana przez pshemo