Autor Wątek: Gdzie pomalować wiosło?  (Przeczytany 6615 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Gdzie pomalować wiosło?
« 21 Gru, 2013, 12:18:04 »
(...) Kilka razy na spokoju podstawiłem kolesiowi autocada, założenia klienta, mechanizmy dostepne a były to mechanizmy z górnej półki, dość skomplikowane w montażu i przy kliencie poprosiłem grzecznie by uswiadomił nas jak to należy zrobić. Myśle ze nie musze dalej opowiadać (...)
Wiem o co chodzi. Pewnie nie rozróżniał samodomykaczy Bluma od Hetticha ;)

Cytuj
Nie spojrzałem czy to NTB czy bolt-on zara zerkne i powiem co i jak.
Pytanie jakiej maści to lakier, prawdopodobnie akryl ale czy na pewno.

To jest konstrukcja Neck-thru-body.
Na oryginalny lakier został nałożony ten smar, który daje efekt hollowflash, a potem wszystko zostało pociągnięte klarem.

Cytuj
U nas taka operacja wiązała by sie z koncowym setupem, drobnym ale zawsze fretworkiem gdyz dodatkowa warstwa lakieru może pociągnąć gryf wiec na pewno nie było by to samo lakierowanie chyba ze takie coś zakładamy i nie interesuje nas jak to gra i zachowuje sie po całej tej operacji ? Widzisz i juz tutaj nastepuje problem czy powinniśmy sie zgadzać na takie coś bo jak nie bedzie coś sztymować to sie może okazać ze oddałeś dobre wiosło a odbierasz zjebane i co wtedy?

Dlatego zadałem pytanie gdzie, bo jeśli u ludzi, którzy od początku do końca wiedzą co robią, to uprzedzą, że wiosło może zachować się tak i tak, i w taki a taki sposób może to wpłynąć na brzmienie, ale to akurat biorę pod uwagę, że określonym łańcuszku poważnej ingerencji w strukturę gitary, np brzmienie może się zmienić.
Cytuj
Także jeśli byśmy mielo cokolwiek robić to tylko tak jak wspomniałem kompleksowo, tak by oddać wiesło grywalne bardziej po niż przed.
I o to właśnie chodziło.
Dalej możesz albo na pw, albo jeśli gawiedź może wynieść jakieś nowe doświadczenie z tego wątku, to możemy dalej prowadzić rozmowy tu.
Zostawiam to twojej ocenie.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
27796 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2009, 01:03:50
wysłana przez BartekL
14 Odpowiedzi
15857 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2010, 00:13:11
wysłana przez wrobelsparrow
2454 Odpowiedzi
724935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2024, 07:18:32
wysłana przez theremin
3 Odpowiedzi
2477 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2013, 22:28:03
wysłana przez hesiek
17 Odpowiedzi
5537 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2016, 14:48:01
wysłana przez youshy