Autor Wątek: Gdzie pomalować wiosło?  (Przeczytany 6481 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Gdzie pomalować wiosło?
« 21 Gru, 2013, 09:15:51 »
Jarek, odnoszę wrażenie, że rozmawiamy na 2 różnych płaszczyznach, przeplatanych radosnym offtopem niektórych użytkowników.
Co to znaczy "bez możliwości stwierdzenia"? Proszę bardzo, w załączniku masz zdjęcia, możesz zweryfikować i nie stawiać się w pozycji "uciemiężonych" przez wiecznie niezadowolonych klientów Custom Shop.
Nie wystawiam laurki "na gębę" bo wiosło mam przed sobą.
Nie wiem o jaki wątek chodzi, podejrzewam, że o grafikę postaci z kreskówek wykonanej przez was na gryfie, nawiasem mówiąc bardzo profesjonalnie, a to czy komuś się podoba?
Jeden zbiera znaczki, drugi kleje do znaczków.
Ty natomiast bojąc się, nie wiem o co tak na prawdę, bo nie rozumiem dlaczego utożsamiasz się z partaczami, prosisz już na wstępie, żeby "specjalnie was w to nie mieszać"  :D
Wiosło kupiłbym nawet wtedy, gdyby było w wykończeniu "proszę sobie wpisać wykończenie, którego najbardziej nie lubicie".
To jest akurat fajne, ale zrobione niechlujnie, stąd określenia "pożal się Boże" i "kastom szopa".

Albo dyskusja jest merytoryczna, albo się przepychamy, a tej drugiej opcji bardzo nie lubię...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
27561 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2009, 01:03:50
wysłana przez BartekL
14 Odpowiedzi
15614 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2010, 00:13:11
wysłana przez wrobelsparrow
2454 Odpowiedzi
717853 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2024, 07:18:32
wysłana przez theremin
3 Odpowiedzi
2408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2013, 22:28:03
wysłana przez hesiek
17 Odpowiedzi
5378 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2016, 14:48:01
wysłana przez youshy