Autor Wątek: Vexing Question klip/muza do oceny  (Przeczytany 25885 razy)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
OS też nie jest moją bajką ale brzmią cholernie profesjonalnie.
Dawno nie czytałem takiej sraki umysłowej jaką prezentuje koleszka z VQ :D Przywracasz mi wiarę w sens istnienia antykoncepcji.
Głupota w trzymaniu się swojego zdania i odporze jaki dajesz, wciskając argument "jedzie parówą z Orlenu"(pewnie lubujesz się w przyjmowaniu parów do ryja, co? :D ) wyszły poza granicę trollingu internetowego. Jesteś po prostu debilem. Prosta diagnoza.

Po pierwsze nie słyszałem aby kapela któregokolwiek z forumisiów tutaj była kserem AAL czyli Tosina (swoją drogą, tak wskakujesz z tym.. zazdrościsz mu sprzętu i umiejętności ? :D ). Dziesiątek razy powtarzały się tutaj argumenty co u was kuleje.
Nic tylko wypisać na liście, wydrukować i siąść z bandą Twoich patałachów.. pardon! bandu i zastanowić się.
Może proces myślowy zaskoczy, bo basistę macie normalnego (a przynajmniej tak wnioskuje po jego wypowiedzi na bassofce) więc może on wam przypierdoli w łeb pokorę.
Nawet ja nie jestem takim buntownikiem. Ale Twoje butnowanie się zakrwa o czysty masochizm połączony z debilizmem

Panna Cię rzuciła bo masz za małego? Wyjebali Cię na pysk z uczelni? Mama skrzyczała, że jesz mięso w adwent? Nie dostaniesz pod choinkę czegoś?
Weź piwo, wyłącz komputer i się napij. Albo zapierdalaj do kabiny i sklep sobie. Ujdzie energia i głupie pomysły :D
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1315 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2009, 23:39:45
wysłana przez RadomirRadke
4 Odpowiedzi
2314 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 20:00:07
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 01:11:07
wysłana przez loaded11
11 Odpowiedzi
2195 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2014, 21:57:03
wysłana przez lupus
10 Odpowiedzi
3616 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2018, 13:56:07
wysłana przez Bjørn