Autor Wątek: Vexing Question klip/muza do oceny  (Przeczytany 22820 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Najważniejsze że w opinii samych członów VQ "nie jest źle" i że "im się podoba". Przynajmniej sami mogą siebie słuchać.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
tylko jeszcze powiedz gdzie jest wasz sałnd chwalony bo na pewno nie na pigmeju

no tam jak na razie opinie fifti fifti. to o jakieś 95% lepiej niż tutaj 8) z teledyskiem tylko nie zgadli bo kręciła go dla nas ekipa początkujących filmowców za trochę zyla za dojazd

Najwazniejsze, ze niektore kregi ich doceniaja, choc nie mam pojecia jakie

może takie mniej nołlajfowe. skoro gramy koncerty na które przychodzą ludzie i kupują bilety, a haj$ się zgadza to chyba jakieś kręgi są zią. gdybyśmy byli takim nieudacznikami i noobami muzycznymi jak piszecie to na fejsiku lajeczki by się nie zgadzały, tak samo na jutubku, nie zdobylibyśmy nagrody w jakimkolwiek konkursie i nie puszczali by nas nawet w netowych radiach. oczywiście wnioskuję, że dla większości z Was granie w kilkutysięcznych miastach i wszystko w/w to total wiocha ale nie od razu kraków studentami oblepiono. od czegoś się zaczyna, a jest coraz lepiej. kapele które supportujemy nas chwalą, organizatorzy gigów zapraszają ponownie czyli interes się kręci a wszystko idzie do przodu 8)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
3:1 to raczej słabe fifti fifti no ale fakt, 25% was akceptuje  ;D
Załośni  troche jesteście ale co tam niech zyje błoga nieświadomość.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
 :dobre:
[/quote]

może takie mniej nołlajfowe. skoro gramy koncerty na które przychodzą ludzie i kupują bilety, a haj$ się zgadza to chyba jakieś kręgi są zią. gdybyśmy byli takim nieudacznikami i noobami muzycznymi jak piszecie to na fejsiku lajeczki by się nie zgadzały, tak samo na jutubku, nie zdobylibyśmy nagrody w jakimkolwiek konkursie i nie puszczali by nas nawet w netowych radiach. oczywiście wnioskuję, że dla większości z Was granie w kilkutysięcznych miastach i wszystko w/w to total wiocha ale nie od razu kraków studentami oblepiono. od czegoś się zaczyna, a jest coraz lepiej. kapele które supportujemy nas chwalą, organizatorzy gigów zapraszają ponownie czyli interes się kręci a wszystko idzie do przodu 8)
[/quote]
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jeżeli opinia "ogólnie ok" Was zadowala to ja nie mam pytań.  Tak samo jak 500 lajkow na fb czy 20 osób pod sceną.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
tylko jeszcze powiedz gdzie jest wasz sałnd chwalony bo na pewno nie na pigmeju

no tam jak na razie opinie fifti fifti. to o jakieś 95% lepiej niż tutaj 8) z teledyskiem tylko nie zgadli bo kręciła go dla nas ekipa początkujących filmowców za trochę zyla za dojazd

Najwazniejsze, ze niektore kregi ich doceniaja, choc nie mam pojecia jakie

może takie mniej nołlajfowe. skoro gramy koncerty na które przychodzą ludzie i kupują bilety, a haj$ się zgadza to chyba jakieś kręgi są zią. gdybyśmy byli takim nieudacznikami i noobami muzycznymi jak piszecie to na fejsiku lajeczki by się nie zgadzały, tak samo na jutubku, nie zdobylibyśmy nagrody w jakimkolwiek konkursie i nie puszczali by nas nawet w netowych radiach. oczywiście wnioskuję, że dla większości z Was granie w kilkutysięcznych miastach i wszystko w/w to total wiocha ale nie od razu kraków studentami oblepiono. od czegoś się zaczyna, a jest coraz lepiej. kapele które supportujemy nas chwalą, organizatorzy gigów zapraszają ponownie czyli interes się kręci a wszystko idzie do przodu 8)

na fejsiku lajeczki,  na jutubku , matko córko  :facepalm:  nie zauważyłem wczesniej
jestę waszym fanikiem od tej porki  ;D 
Zaprawde naiwność wasza nie zna graniczek, nie mniej zazdraszczam szczególnie lajeczków na fejsiku.
« Ostatnia zmiana: 21 Gru, 2013, 11:36:44 wysłana przez commelina »

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Znam klub w którym graliście te "koncerty" czyli jeden koncert za dojazd LOL... Znam instytucję która Was tam zaprosiła i nie dziwi mnie to, bo Kolega od koncertów ma grubo 40 lat i do tej pory uważa że punk nie umarł a Wy macie jeden członkowo brzmiący akord więcej niż GaGa, co pewnie dla Niego jest wybitnym osiągnięciem (lubię gościa ale o muzyce z nim nie rozmawiam). Jestem z Legnicy i śledzę lokalne sceny i gigi, i chyba oprócz dożynek pod Złotoryją i jakiś szkolnych potupajek to nie zagraliście nic konkretnego i nic konkretnie. Nie rozumiem też dlaczego na siłę chcecie przekonać liczną grupę fanuf dobrej muzy (jaka by nie była) że jest ok, nie jest, jest kurewsko daleko od ok. Jest chujowo, a puste lajki nabijane zapewne główne przez Was, znajomych i rodzinę nic nie znaczą. Kurwa smutne to wpizdu, ale po co ta buta, po co te próby uświadomienia, a nawet wmówienia sobie że jest zajebiście i parcie z tym w czarną dupę? Jaki to ma cel? Na fejsie napiszecie, że na SS było 12 stron komentów pod klipem? Z czego tylko członków kapeli pozytywne, no ja pierdole nie kumam w chuj jak tak można. Pełnoletnie dzieci neostrady, chociaż nie wierzę, to się za Was pomodlę. Zrobiło mi się przykro i zastanawiam się na losem świata i tym kto będzie pracował na moją emeryturę... Jako Polak muszę się napić, za Ojczyznę...

Posty połączone: 21 Gru, 2013, 11:46:39
BTW spadam stąd...

« Ostatnia zmiana: 21 Gru, 2013, 11:46:39 wysłana przez indabrain »
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Znam klub w którym graliście te "koncerty" czyli jeden koncert za dojazd LOL... Znam instytucję która Was tam zaprosiła i nie dziwi mnie to, bo Kolega od koncertów ma grubo 40 lat i ........

Wypraszam sobie ;D

takich patologii, co to wyzej sraja jak dupy mają, jest niestety więcej, tutaj podobny kaliber:

http://forum-gitara.pl/topic/9109-punkbusterlive-episode-one/#entry155118
« Ostatnia zmiana: 21 Gru, 2013, 12:25:33 wysłana przez commelina »

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ech, wiecie chłopaki, znudziło mi się to. Było fajnie, był fun, ale teraz to już jest jak szturchanie kijem zdechłego kotka. Więc ja sobie zamknę ten temat i pójdę piec pierniczki. O.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Szkooooda. Taki Masterfulik się robił....

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1227 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2009, 23:39:45
wysłana przez RadomirRadke
4 Odpowiedzi
2227 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 20:00:07
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
782 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 01:11:07
wysłana przez loaded11
11 Odpowiedzi
1908 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2014, 21:57:03
wysłana przez lupus
10 Odpowiedzi
3304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2018, 13:56:07
wysłana przez Bjørn