Autor Wątek: Vexing Question klip/muza do oceny  (Przeczytany 25895 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No dobra, karmię trolla, ale co mi tam, przecież jak tego nie będę robił to musiałbym zacząć grać na gitarze, a tego nie chcemy!
To, że Ci się nie podoba muzyka OS to mnie serdecznie i totalnie jebie. Odstawiamy na bok argumenty o gustach. To przedszkole jest, a jak widzę, że udaje się Wam wciągnąć w ten bełkot wciągać starych userów, to sprawia, że gorzej o nich myślę. Nie tędy droga.
To że jesteście butni i głusi, też nie wpływa specjalnie boleśnie na moje życie, bo jesteście ekipą internetowych łosiów, z którymi kontakt kończy się po zamknięciu okna przeglądarki.
Natomiast co jakiś czas zgłaszają się do nas (portalu w sensie, nie że mówię o sobie w trzeciej osobie) różne takie śmieszne zespoły co to chcą patronatu medialnego. Nie wiem po chuj im to, liczą że fejm wzrośnie albo co? No nieważne. Ważne jest, że Wy nie dostalibyście go, bo jakoś tak wstyd tego typu produkcję postawić koło innych promowanych przez nas zespołów. I nie pierdź, że to wina stylistyki, bo takie Hope łyknęliśmy luzem - wstydu to tam nie było.
There, zrobiłem dobry uczynek, doradziłem młodej kapeli w temacie, o którym mam jakieś w miarę pojęcie. Co z tą radą zrobicie to Wasza sprawa. Na nagłą erupcję zrozumienia i ogaru się nie nastawiam.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1315 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2009, 23:39:45
wysłana przez RadomirRadke
4 Odpowiedzi
2314 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 20:00:07
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 01:11:07
wysłana przez loaded11
11 Odpowiedzi
2195 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2014, 21:57:03
wysłana przez lupus
10 Odpowiedzi
3616 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2018, 13:56:07
wysłana przez Bjørn