Autor Wątek: Vexing Question klip/muza do oceny  (Przeczytany 25912 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,

1. Ze swojego skromnego doświadczenia wiem że teraz wszystko powywracało się do góry nogami... Kapela wchodzi do studia nie mając pomysłu na to jak chce brzmieć, nie ma dopracowanego materiału, aranże z dupy, numery nieograne ale przyświeca jej jeden cel nagrać zrobić videło na YT i czekać na lajki... niestety tak się nie da! Po wbiciu śladów czas na miksy i tu się zaczyna, zrób mi bas jak w Testamencie, werbel bym chciał jak w Exodus, stopę z Fear Factory, gity z ... a mix najlepiej jakby gadał jak ostatnia płyta...

2. To że dacie werbel "puszkowaty" jak w St. Anger - nie sprawi że zabrzmicie jak Mettalica. Stopa ze slejta dowaloną macie które jest bułasta i nijaka - IMO. Wokal jest bardzo nieczytelny! praktycznie ciężko wychwycić słowa a tym bardziej je zapamiętać. Gitary - tak jak napisali poprzednicy - jakby gałka gain kończyła się na 1.

3. Dla mnie mix nie jest tragiczny, brzmi jak przeciętny miks garażowy polskiej kapeli. Natomiast pamiętajcie o jednym jeżeli numer jest zajebisty to nawet jak miks nie jest "PRO" jest to dalej zajebisty numer, jak numer z dupy to nawet najlepszy realizator tu nic nie zdziała. I myślę że tu jest problem.

Pozdrawiam,

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1315 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2009, 23:39:45
wysłana przez RadomirRadke
4 Odpowiedzi
2314 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 20:00:07
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 01:11:07
wysłana przez loaded11
11 Odpowiedzi
2195 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2014, 21:57:03
wysłana przez lupus
10 Odpowiedzi
3616 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2018, 13:56:07
wysłana przez Bjørn