Autor Wątek: [NGD] (JETZT MIT VIDEO!)Straszny Skurwiel Raptoł zagryza Legendarnym Majonezem  (Przeczytany 17928 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
No i jak brzmi ?
Fajny motyw.

Wczoraj kiedy ją nagrywałem miałem co do niej wątpliwości. Była na 80 z którymi Was opuściła i brakowało jej ataku i charakteru. Struny były jednak styrane, a G wiolinowa nabrała matowego czarnego odcieniu :D

Dzisiaj w nocy wstawiłem jej nowe, cieńsze struny (10-74 od EB) i odżyła. Pojawił się atak, akordy brzmią jakbym na fortepianie je grał, a najgrubsza struna brzmi agresywniej czego od Aftermathów oczekiwałem. Właściwie to teraz ta agresja w niej dominuje i określa dla mnie jej charakter, bo ciała i ciepła to ona za bardzo nie ma. To samo się dzieje z moim Kiwi odkąd wstawiłem jej Aftermathy - odnoszę wrażenie, że z te pickupy ze względu na ich udźwięcznienie wyjątkowo tracą kiedy struny umierają, ale też wyjątkowo zyskują kiedy te są nowe.

Przy okazji ogromną radość sprawia mi gryf, bo to pierwsza 8mka, która mi dobrze leży w dłoni. Ta asymetria zwężająca się ku górze układa się pod moją ręką wyśmienicie, a swoją drogą w 7mce jest mi ona chyba obojętna, a w 6stkach wolę odwrotną asymetrię (jak w Axisie).
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
5104 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2008, 16:51:43
wysłana przez Leon
8 Odpowiedzi
8223 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2009, 12:03:02
wysłana przez wuj Bat
2 Odpowiedzi
3205 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2009, 22:55:14
wysłana przez Pan Sinner
52 Odpowiedzi
16473 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sty, 2013, 12:02:45
wysłana przez qqryq
3 Odpowiedzi
4720 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2013, 11:21:15
wysłana przez saurus