Autor Wątek: słuchawki do nagrywania i miksu (średnia półka) + monitory  (Przeczytany 9677 razy)

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
z basami i głośnikami to wiem jak jest, grałem na kontrabasie, więc akurat dół częstotliwości znam :) Słuchawek trochę przemieliłem - jak kupowałem te swoje Stantony to kosztowały prawie 400 zł a jeżeli chodzi o selektywność dźwięku i selektywność dołu (kupowałem pod kątem właśnie tego) to nie mogłem znaleźć nic co by mi bardziej odpowiadało.

Kolumny potrzebuję na potrzeby własne, nie mam w tej chwili masterplanu na komercyjny mastering etc. a niestety - jakie by nie były głośniki od odsłuchu na kilku różnych odtwarzaczach/głośnikach/słuchawkach się nie ucieknie nawet przy demówce własnego projektu muzyczynego. Chcę zamontować sobie taki dedykowany switch audio - żeby móc odsłuchiwać i przełączać pomiędzy konsumenckim JBL LX/Pioneer wzmacniacz i właśnie monitorami studyjnymi. Ten pierwszy set zajebiście mi gada z akustycznymi rzeczami typu "Kind of blue", ale potrzebuję coś co będę katował czymś bardziej higainowym.

To jak z fotografią cyfrową i szerokogamutowymi monitorami - coś wygląda super na takim monitorze, a potem ktoś to i tak ogląda na laptopie czy telefonie bez kalibracji i kokodżambo.

Nad tymi TLC pomyślę. Dużo grane?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
9372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2010, 14:35:41
wysłana przez Tolein
11 Odpowiedzi
3400 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2011, 00:35:31
wysłana przez bandit112
7 Odpowiedzi
2149 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Kwi, 2012, 16:16:38
wysłana przez OfensywnyRondel
35 Odpowiedzi
13776 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2015, 14:55:11
wysłana przez Stivo2005
33 Odpowiedzi
6452 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2022, 18:37:23
wysłana przez Chomick